Dymytry a Traktor headlinery nově vznikajícího putovního festivalu

V roce 2020 vtrhne na českou hudební scénu nový koncertní projekt oblíbených rockových interpretů MONSTER MEETING!

Napříč pěti domácími halami a dvaceti open airy odehrají úspěšní Dymytry a Traktor pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou.

Oba headlineři chystají pro své věrné fanoušky spoustu koncertních i nekoncertních překvapení navazujících na vyprodané turné k novým deskám Revolter a Šachoffnice. Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, speciální hosty vybraných koncertů a hlavně unikátní hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do září.

Dymytry která právě dokončuje svoje zatím nejúspěšnější turné k nové desce Revolter, během něhož projela celou republiku a kus Slovenska příští rok nebudou vystupovat nikde jinde než právě na tomto monstrózním turné.

Stejná koncertní exkluzivita se týká dříve odhaleného headlinera Traktor. Stále populárnější rockeři, vezoucí se na vlně úspěchu aktuální desky Šachoffnice, určitě nezůstanou pozadu a nachystají pro svoje věrné fanoušky spoustu překvapení navazujících na vyprodané turné.

Monster Meeting navíc slibuje další zajímavé speciální hosty napříč turné Trautenberk, Alkehol, RCZ – Rammstein tribute a kombinaci předkapel Černá, Sebastien a Firkin.

Putovní akce bude mít v příštím roce premiéru v pěti halách a dvaceti open air prostorech po celé republice. Láká velkou podívanou, unikátní show, kterou nikde jinde nezažijete, velkolepou technikou se špičkovým zvukem. To vše dohromady s výběrem interpretů jasně značí, že Monster Meeting by si neměl nechat ujít žádný fanda rockové a metalové muziky.

28. 3. České Budějovice – Výstaviště pavilon “T”
4. 4. Pardubice – Enteria arena
18. 4. Chomutov – Městská sportovní hala
7. 5. Liberec – Homecredit arena
9. 5. Olomouc – Korunní pevnůstka
22. 5. Praha – Výstaviště Holešovice
23. 5. Krnov – Zahrada SVČ
30. 5. Brno – Za Lužánkami
5. 6. Ostrava – Dolní oblast Vítkovice
13. 6. Buchlovice – Zámecký amfiteátr
20. 6. Jihlava – Letní kino
26. 6. Plzeň – Amfiteátr Lochotín
5. 7. Mikulov – Amfiteátr
25. 7. Rožnov pod Radhoštěm – Areál venkovního koupaliště
31. 7. Moravský Krumlov – Zámecký park
1. 8. Písek – Letní kino
8. 8. Konopiště – Amfiteátr
15. 8. Loket – Amfiteátr
22. 8. Litvínov – Areál Loučky
29. 8. Hlinsko – Amfiteátr Rychtář
5. 9. Výrava – Letní parket
11. 9. Klatovy – Camp Lázně
12. 9. Jindřichův Hradec – Tyršův stadion
19. 9. Český Brod – Areál ZZN
26. 9. Třinec – Werk arena

www.monster-meeting.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...