Ve Voletinách na Trutnovsku bude metalově rušno pro Ellenku

Drsný zevnějšek, tvrdá muzika ale srdce na správném místě, to jsou metalisté, kteří ve Voletinách na Trutnovsku chystají jubilejní patnácté pokračování metalového festivalu Monster Of Metal And Hardcore a už po třetí, v charitativním duchu.

Organizátoři festivalu Tomáš Trochimovič a Libor Mazura se před třemi lety rozhodli, že spojí příjemné s užitečným a festival Monster Of Metal And Hardcore budou pořádat v charitativním duchu a tak tomu bude i letos.Podpořit se tentokrát rozhodli malou Ellenku Jantošovičovou z Dolních Kounic na Moravě, která trpí nejtěžší formu dětské mozkové mozkové obrny.

A kdo že to bude na patnáctém ročníku úřadovat na pódiu? Až na jednu výjimku, se na letošním Monsteru objeví nové tváře… Svou energickou live show, přiveze kapela která si říká STREET MACHINE. Formace hraje od roku 1995 a v jejich hudbě se promítá množství hudebních žánrů v podobě originálního mixu metalu, hard core, punku i rocku. Za dobu své existence si tato kapela získala početnou skupinu fanoušků.

Protože pořadatelé vyslechli „hlas lidu“ tak další z účinkujících kapel bude havířovská úderka ANTIGOD. Tato thrash/death metalová sebranka se dala dohromady v roce 2011, ovšem členové nejsou žádnými nováčky, ale spíše veterány scény, kteří působili v kapelách jako Disfigured Corpse, Euthanasia, nebo Isacaarum. Ač nedlouho na scéně, tak mají už dvě velké desky, z nichž na té poslední, nazvané „Wareligion“, se opravdu vyřádili. S novou posilou za mikrofonem, zpěvákem Chymusem, známého z legendárního cunt komanda Isacaarum, čile koncertují a mají opravdu našlápnuto!!! To vše vám předvedou na Monsteru!

Příznivci melodic-black metalu bez pochyb uvítají partičkou z Českých Budějovicích kterou je DESIRE FOR SORROW. Od vydání debutového alba „At Dawn Of Abysmal Ruination“ v roce 2014 se víceméně nezastavila. Hned o rok později vyrazili na své první evropské turné a rok nato k tomu pak přidali turné po Mexiku. V roce 2016 taktéž vstoupili do stáje MetalGate Records, kde nejprve vydali EP „The Rotten Brood“ a loni pak druhou řadovku „Visions“, kterou vám představí právě na Monsteru.

Jednou z nejskloňovanějších kapel na poli thrash a death metalu a to nejen v jejich rodné krajině, ale také po celé střední Evropě, která se ve Voletinách představí, bude formace HORRIBLE CREATURES. S více jak 100 koncerty, kde doprovázeli kapely jako Entombed A.D., Lich King, Shining (Nor), Infected Rain, Pro-Pain, Ultra-Violence, Malignant Tumour, Hentai Corporation, Deadlock a další, na sebe nedalo dlouho čekat i ocenění v soutěži Spark Fresh Blood, kde kapela vyhrála Hlas lidu.

Během uplynulých ročníků, měli návštěvníci možnost vidět na Monsteru nespočet kapel hrajících na různé nástroje. Poprvé zde ale zazní kapela, která má svoji hudbu hodně postavenou na houslích.Těšit se můžete na EMBRACE THE DARKNESS, další vítěze soutěže Spark Fresh Blood.

Mezi zahraniční hosty bude patřit kapela, která to má na Monster paradoxně nejblíže ze všech účinkujících kapel, protože je z nedalekého Polska a chlapi to mají doslova přes kopec. V České republice  koncertují velmi často, říkají si DEVOURING OBLIVION. No a výjimkou o které byla řeč v úvodu bude parta dobrých muzikantů a lidí, kteří se nedávno vrátili z turné po Jižní Americe (Brazílie, Paraguay, Chile, Uruguay, Argentina, Bolívie, Ekvádor, Salvador, Guatemala, Panama, Peru a Kolumbie) kapela PURGATORY která se  na Monster vrací po 5 ti letech

Monster Of Metal And Hardcore XV se uskuteční 20. 4. 2019 od 17.00 hod. v Trutnově – Voletinách. Vstupné je 200 Kč a další aktuality můžete sledovat na FB události. Pokud byste i vy rádi pomohli malé Ellence a účast na akci vám nevyjde, můžete ji podpořit zasláním finanční částky na transparentní účet 2501141345/2010.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...