Úderka Traktor představuje nový videoklip Děvka

Moravská skupina TRAKTOR která v posledních letech zaznamenává velký vzestup na hudební scéně a tím tak zúročuje svojí poměrně dlouhou cestu na kterou se v roce 2001 její členové vydali, zveřejnila nový videoklip „DĚVKA č.5“.

Zbrusu nový oficiální videoklip je předzvěstí k připravovanému DVD Prach a vzduch, které pod hlavickou Warner Music chystá kapela pro své fanoušky vydat do oběhu během února 2018.

Za zmínku také stojí to, že předchozí videoklip k písni LETOKRUHY pátého řadového alba ARTEFUCKT, který pořídil, napsal scénář a současně ho režíroval Cyrill Široký, překročil na YouTube za 10 měsíců úctyhodných 1.000.000 shlédnutí.

Fanoušci se mohou těšit na další turné

Po té co Traktor v listopadu tohoto roku velmi úspěšně ukončil velkolepou koncertní šňůru v jedenácti českých a moravských městech na turné Prach a vzduch, byl spuštěn předprodej na další, tentokrát jarní turné s názvem TRAKTOR TOUR MMXVIII, to kapela odstartuje 3. března 2018 v Chlumci nad Cidlinou.

Speciálním hostem Traktoru, budou tentokrát rockeři GATE Crasher kteří oslavili deset let od vydání prvního alba, k tomuto výročí fanouškům nadělili výběrovou desku mapující to nejlepší ze čtyř doposud vydaných desek.

Zahájen byl také předprodej vstupenek na TRAKTOR OPEN AIR 2018 které proběhne 11. května Korunní pevnůstce v Olomouci. Na podzim příštího roku plánuje kapela vydání nového CD.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...