Motorband se znovu rozjíždí důkazem je nová skladba “Sraž mě znova”

Přesto že v legendární skupině MOTORBAND, ve které kdysi odstartoval svoji kariéru Kamil Střihavka, nastalo v nedávné době nemalé personální zemětřesení které nikdo nečekal, tak tato heavy metalová mašina jejíž hnacím motorem je její neúnavný zakladatel, lídr a kytarista Libor Matejčík, jede dál.

Pro mnohé nečekaný odchod zpěváka Luďka Struhaře a kytaristy Honzy „Hanse“ Jiříčka, kapelu rozhodně nepoložil, jasným důkazem je tomu nová skladba “Sraž mě znova” kterou otextovala zpěvačka RockOpery Praha Helena Kubelková.

Skladba pochází z připravovaného alba „Motorband 2020“ na kterém kapela spolupracuje s producentem Rolandem Grapowem, (ex Helloween) a jeho vydání je plánováno na prosinec 2020.

Legendární heavy metalové formace s novou posilou v podobě Petra Malého za mikrofonem a kytaristy Vojty Brázdy který omladil věkový průměr kapely tak nastartovala další etapu života kapely plnou čerstvého adrenalinu.

Motorband se v brzké době chystá na koncertování a to jak v klubech tak i na festivalech.

6. 3. Sklub Olomouc
14. 3. KD Vltava (Kulturní dům Vltava České Budějovice)
24.3. KNAK Teplice
25.3. ALFA Music Club Sokolov
5.6. Československý Rockfest 2020
6.6. Sorfest 2020

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...