MOTORBAND pokračuje ve svém příběhu, Ladislav Korbel skončil

Příběh kapely MOTORBAND pokračuje, Ladislav Korbel skončil, nahradí ho Petr Kutheil

Teplický MOTORBAND je jedna z mála tuzemských kapel s tak rozsáhlou personální historií. To, že s mnohými peripetiemi a změnami v nástrojovém obsazení vydržela kapela až dodnes, je na platinovou medaili.

Po Kamilovi Střihavkovi se kterým to Motorband v době své největší slávy, dotáhla na čelo pelotonu těžkého kovu, prošlo kapelou dalších šest zpěváku, nyní přichází na řadu číslo „7“ . Skupina Motorband na svém Facebookové stránce totiž oznámila odchod frontmana Ladislava Korbela který v kapele působil od roku 2020.

Žádný konkurz se tentokrát nekonal, osloven byl český zpěvák, hudebník a divadelník, který od svých 16 let působí na české hudební a divadelní scéně, za mikrofon nastupuje Petr Kutheil.

Petr Kutheil se poprvé výrazněji hudebně prosadil jako finalista v televizní soutěži Hlas Československa v roce 2012. Od té doby působí na profesionální scéně a to zejména v muzikálových produkcích. Zastával například následující role: Romeo (Romeo a Julie), Horácio (Hamlet), Giordano Bruno (Galileo) Wisotzky (Rocky), Hrbáč (Kladivo na čarodějnice), Náčelník tučňáků (Madagaskar), Pešek (Noc na Karlštejně), Houseňák (Alenka v kraji zázraků) a další.

Z dalších úspěchů lze zmínit například cenu Skokan roku v kategorii kapel v Českém slavíkovi s kapelou Votchi. Nazpíval řadu alb různých muzikálů a hudebních projektů. V roce 2018 byl angažován Milanem Steigerwaldem a Pavlou Forest jako sólista do představení RockOpery Praha a ve stejném roce se stal součástí metalového projektu Bohemian Metal Rhapsody. Znám je také svým působením ve skupinách VOTCHI a KUTHEIL+LIVE BAND.

1 Komentář
  1. Petr říká

    Sleduji je od roku 1986. Po made in Germany je to jedna nepřetržitá šňůra zoufalství. Skladateli skupiny by měli zakázat skládat. Dodnes také nemají byť jediný hit. Donekonečna produkovat sterilní, ničím nezajímavé skladby, to se jen tak nevidí. Velmi smutný příběh.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...