Na Rock Heartu 2018 vystoupí kanadská úderka KATAKLYSM!

Kanadská death metalová parta KATAKLYSM nestíhá včas dodělat nové album. Namísto plzeňského Metalfestu kde měla v červnu vystoupit, vystoupí až v srpnu v Moravském Krumlově na festivalu Rock Heart!

Kataklysm v uplynulém týdnu oznámila, že se jim zpožďují práce na novém albu a bohužel ho nestihnou do plzeňského Metalfestu dokončit. Kvůli intenzivní práci na dokončení alba tedy nezvládnou do Plzně přijet a svou účast na Metalfestu ruší.

Nicméně čeští fanoušci Maurizia a jeho Kataklysm zoufat nemusejí. Svou z brusu novou desku této populární kanadské formace představí na festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově!

Kapela která popisuje svůj styl jako “northern hyperblast”, čímž odkazuje na zběsilé tempo, které jejich hudbě nasadil bubeník Max Duhamel.

Ačkoliv vloni Kataklysm oslavili již 25.narozeniny, zpomalovat rozhodně nehodlají. Naopak! O novém albu Meditations frontman Maurizio Lacono řekl:

„V tichosti jsme na něm pracovali celý loňský rok a připravovali ho stejným způsobem jako naše dnes již klasické nahrávky In The Arms Of Devastation, Shadows & Dust a Serenity In Fire. Ve zkušebně, v garáži, ve sklepě… Rozdíl byl tentokrát jen v tom, že jsme využili nejlepší dostupné technologie a že máme mnohem více zkušeností. Věříme, že jsme natočili naše nejsilnější a nejupřímnější album. Ale posuďte sami. Už brzy se s novým albem za vámi vydáme,” řekl frontman Maurizio Lacono.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu (pouze do 31.3.) zakoupíte na rockheart.cz/vstupenky/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...