Rock metalová smršť v Pilníkově. NADĚJEFest opět pomáhal!

V sobotu 15. června 2019 se v Pilníkově u Trutnova v areálu Rockového hřiště uskutečnil třetí ročník rock-metalového charitativního festivalu  NADĚJEfest který byl zasvěcen dvěma dětem. Patrikovi, který je po DMO (Dětská Mozková Obrna) trpí dětským autismem a dalšími přidruženými chorobami a Barborce, které byla diagnostikována Svalová Spinální Atrofie.

Celou charitativní akci pod záštitou paní poslankyně Ivany Nevludové která se osobně festivalu zúčastnila a kterou tradičně přichystal člověk se srdcem na správném místě Kamioňák, Jirka Hučko a jeho JH – Naděje z kamionupřijelo do Pilníkova podpořit úctyhodných jedenáct rock metalových kapel. 

Hudební program kterému předcházelo vystoupení mistryň světa v mažoretkovém sportu – Mažoretky Nemesis Trutnov, úderem jedenácté hodiny odstartovala pardubická skupina HAPPEACE ve které post bubeníka zastává teprve desetiletý Fanda Kmoníček, tu následně vystřídala power speed metalová formace z Poděbrad RIMORTIS. 

Příjemný rock crossover přivezla královéhradecká formace WAIT a punk metal naservírovala přítomným partička KELWIN. Mezi další kapely které osud Barborky a Patrika přijely podpořit, patřila skupina ze Dvora Králové nad Labem založená teprve před dvěma roky, KRKONOŠSKÉ MATKY ta na poslední chvíli nahradila původně nahlášenou legendu MERLIN.

Po dvou letech dorazila podpořit dobrou věc i skupina KREYSON MEMORIAL která zde představila songy ze svého nového alba „Strážci plamenů“ a loňskou účast si zopakovaly kapely EUFORY a pražští METALCRAFT kteří museli své vystoupení díky bouřce která se na Pilníkovem přehnala o hodinu odložit.

Za pročištěného vzduchu vzal pódium útokem po půl jedenácté večer headliner festivalu, brněnská kapela MORČATA NA ÚTĚKU která do Pilníkova přivezla hudební parodie, vtipné texty a bezvadnou show. Premiérově se festivalu zúčastnila teplická heavymetalová legenda MOTORBAND a závěr NADĚJEFestu i když deštivého ale vydařeného,patřil power metalové formaci MORAVIUS.

Stejně jako na předešlém ročníku probíhala dražba hrnečků s logem festivalu a podpisy členů vystupujících kapel. Podporovat se také mohlo nákupem různých upomínkových předmětů v merch stánku festivalu.

Tradičně jednodenní festival, jehož moderování se zhostila výborná zpěvačka CLAIR (Klára Clair Pretorová), nabídl kvalitní kapely, možnost stanování a parkování přímo v areálu Rockového hřiště zdarma, program pro děti a občerstvení na úrovni.

Závěrem lze dodat že Jiří Hučko s rodinou a jeho tým kteří za charitativním projektem NADĚJEFest stojí, si zaslouží velký respekt a hlubokou poklonu za to, co dělají!

Fotografie vystupujících kapel budou postupně přidávány. Sledujte náš FACEBOOK

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...