V Žatci, městě s vůní chmele se rodí nový rockový festival. Zahraje i Harlej!

Město s vůní chmele Žatec, ožije rockovou muzikou. V polovině srpna tady odstartuje v příjemném prostředí letního kina zbrusu nový festival s názvem NaFest který nabídne známé interprety české hudební scény!

První ročník festivalu který se chystá etablovat v každoroční oslavu rockové hudby se uskuteční 15. srpna od 14 hodin v příjemném prostředí letního kina, představí celkem 7 skupin, přes Hot Pants, Najust, Falešný obvinění, Štěpána Soukupa ( ex Zakázaný ovoce ), Hand Grenade a Loco Loco, až po hlavní hvězdu festivalu, skupinu Harlej, která zde v rámci oslav 25 let odehraje plnohodnotný koncertní set obsahující všechny zásadní hity celé kariéry.

„Zdálo se nám, že takový festival dlouhodobě v Žatci chybí a že si rockový posluchači v Žatci a okolí, obvzláště v letošním ne příliš šťastném roce, podobnou akci zaslouží. A protože jsme rodilí žatečáci, rozhodli jsme se s kamarádem Kubou Grežem NaFest uspořádat“ říká jeden z pořadatelů Jiří Hričoviny.

Bezmála desetihodinový program, příjemné prostředí s dostatečnou kapacitou občerstvení, ale hlavně spousta dobré rockové hudby je to, co na Vás na festivalu NaFest v Letním kině v Žatci čeká a podle záměru pořadatelů bude v podobném termínu čekat i v dalších letech.

„K severu Čech máme silné vazby, původní zpěvák Harleje Vláďa Šafránek, pocházel z Mostu a z Žatce je hodně našich kamarádů. Nejen proto jsme rádi, že se do Žatce můžeme po pěti letech vrátit a s plnou parádou oslavit naše letošní výročí i tam“ dodává kytarista Harleje Tonda Rauer

„Uvítáme každého, kdo se chce v létě při muzice pobavit a odreagovat a uděláme všechno proto, abychom zajistili co největší pohodu všem lidem, kteří do Letního kina v Žatci 15.srpna 2020 zavítají. Chceme, aby návštěvníci byli spokojeni a spolu s námi se těšili na další ročníky“ shrnuli akci oba pořadatelé Jiří Hričoviny a Jakub Grežo

Vstupenky na festival můžete za velmi příjemnou cenu 440 Kč zakoupit v předprodeji v síti Ticketsream nebo na místě v den konání akce za 490 Kč.

Více info na:
www.nafest.eu
www.facebook.com/NaFestOff

Aktuální videoklip Harlej – Nejsem zklamanej:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X