Němečtí rockeři Kissin‘ Dynamite vydali singl „My Monster“

Výbušní rockeři KISSIN‘ DYNAMITE vydali chytlavou novou hymnu s názvem „My Monster“! Druhý singl z připravovaného alba „Back With A Bang“, který vyjde 5. července 2024, je zaručeným budoucím hitem, který jistě znovu zažehne plamen věčné glam metalové nostalgie 80. let.

KISSIN‘ DYNAMITE se dostali na #2 v oficiálním německém albovém žebříčku se svým předchozím albem „Not The End Of The Road“ a několikrát #1s v žebříčku Rock Radio Airplay Charts. Kapela, která má na svém kontě více než milion streamovaných videí, získala více než milion zhlédnutí u každého ze svých nejpopulárnějších hudebních videí.

KISSIN‘ DYNAMITE mají před sebou rušné festivalové léto a evropské podzimní turné kapely se také rychle prodává. Podívejte se na doprovodný oficiální videoklip k písni „My Monster“ níže!

Kissin Dynamite o písni „My Monster“:
„Náš nový singl ‚My Monster‘ je o monstru uvnitř, které zná každý člověk. Můžeš utíkat, ale nemůžeš se schovat. Podívejte se na filmové video, které se přehrává v roce 1927!“

KISSIN´DYNAMITE zahrají 12. října 2024 2024 v BRNĚ, v Sono Centru! Speciálními hosty turné budou svěží a vzrušující hard rocková klasika z Anglie MASSIVE WAGONS a mladé přímočaré rock´n´rollové rakety z Německa AIRSTRIKE!

Předprodej vstupenek zde:12.10.2024 | Kissin´Dynamite | Brno | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...