Nervosa a Burning Witches udeří plnou silou v Praze a ve Zlíně!

Brazilské death-thrash divoženky NERVOSA a švýcarské čarodějky BURNING WITCHES vyráží na evropské turné „Double The Metal Tour 2022“ a neminou ani Českou republiku

Těžký, neovladatelný vichr vedený plno rychlostním Thrash/Death metalovým motorem NERVOSA je připraven zaútočit na svět a za sebou nenechá nic jiného než „Perpetual Chaos“, tak se totiž jmenuje jejich nejnovější album, se kterým úspěšně bourají světové hitparády!

Jejich nová talentovaná sestava – zakládající kytaristka Prika Amaral a talentované nové členky Diva Satanica na vokálech, Mia Wallace na baskytaru a Eleni Nota na bicí, udeří 26. března ve Zlíně – Masters of Rock Café a 27. Března v Praze – Klub Storm, svou neúprosnou silou a předvede omamnou směs thrash-metalu, kořeněného death-metalovými výpady.

A to není vše!  – Společně  s Brazilskými divoženkami NERVOSA vyráží na turné heavy-metalové čarodějky ze Švýcarska BURNING WITCHES které očarovaly svět svojí poslední deskou „The Witch Of The North“, ale kvůli covidu ji dosud nemohly představit naživo.

BURNING WITCHES nejsou jen jedním z nejžhavějších exportů ze Švýcarska ale i jedním z nejzajímavějších nováčků v Old School Heavy Metalu v posledních letech… po celém světě!

Ale to stále není vše! – Speciálními hosty obou koncertů bude švédské thrash metalové trio WARFECT pocházející z Uddevally a groove-thrash-death metalová kapela SYSTEMHOUSE33 z Indie!

Je-li thrash metal hnacím motorem vašeho srdce, tak by jste si neměli tento DOUBLE nářez nechat ujít!

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI ZDE

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X