Nervosa je tady, aby vám opět nakopala zadek s novým singlem

Nervosa vydává nový singl „Elements of Sin“, třetí singl z páté dlouhohrající desky Jailbreak

S novým albem Jailbreak, která vychází dnes 29. září, brazilská thrash metalová kapela Nervosa představuje nový singl a hudebním video „Elements of Sin“. A pokud jste fanouškem thrashových melodií a nějakého dobrého staromódního drcení, budete tuto melodii milovat.

Bude to první album od NERVOSA s kytaristkou a zakladatelkou kapely Prikou Amaral na vokálech, kterou doprovodí Michaela Naydenová na bicí, Hel Pyre na basu a Helena Kotina na kytaru.

„Elements Of Sin“ byla jedna z prvních písní, které jsme s Helenou společně složily,“ řekla zpěvačka a kytaristka Prika Amaral. „Vzpomínám si, jak se na konci roku 2021 objevil riff z refrénu a text refrénu se dal dohromady. Byly jsme z té písně tak nadšené, že jsme tehdy složily i několik částí bicích. Proces skládání tohoto alba byl velmi zábavný.“

Na Jailbreak hostovali kytarista Exodus Gary Holt ve skladbě „When The Truth Is A Lie“ a zpěvačka Infected Rain Lena Scissorhands v písni „Superstition Failed“.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...