Prika Amaral přebírá vokály v thrash metalové kapele NERVOSA

Nervosa, death-thrash metalový motor na plné obrátky, dnes rozpaluje metalový svět svou novou skladbou „Endless Ambition“. Parní válec doprovází neúprosně energický videoklip a představuje novou kapitolu a milník v historii kapely, neboť ukazuje Nervosu v revitalizované sestavě

Poté, co Nervosa oznámila změny v sestavě, představila dnes (28) svou novou sestavu prostřednictvím videoklipu k novému singlu Endless Ambition.K překvapení všech, jak dokládá videoklip k písni Endless Ambition, nyní post po zpěvačce Diva Satanica přebírá sama zakládající kytaristka Prika Amaral. A podle nového singlu se Prika ve své nové roli velmi dobře osvědčila.

„Endless Ambition“ působí jako první předzvěst všeho, co se chystá, a ukazuje neuvěřitelně silný přístup a talent Amaral vládnoucí v této nové pozici. Nervosa přináší další novinku v podobě příchodu nesmírně talentované a zkušené Michaely Naydenové na bicí, Hel Pyre na baskytaru a Heleny Kotinové na kytary.

Prika Amaral o tom, jak se stala zpěvačkou, říká:

„Byla to pro mě obrovská výzva. Nebylo to nic, co bych plánovala nebo očekávala, ale po druhé změně zpěvačky už jsem nechtěla znovu procházet těmito změnami, a tak jsem se rozhodla čelit tomu, co mi spousta lidí říkala od začátku Nervosy – že bych měla být zpěvačkou já. Ale protože jsem od některých lidí pořád slyšela, že nemám techniku, že mě z toho, jak zpívám, bolí v krku, nechala jsem se tím unést. Teď, po několika posledních měsících studia hlasových technik, jsem zjistila, že techniku jsem vždycky měla a cítím se pohodlně, když čelím této nové cestě, která mě velmi baví.“

Níže se podívejte na oficiální videoklip k písni „Endless Ambition“, v níž debutuje Prika Amaral. „Endless Ambition“ je nyní k dispozici na všech streamovacích službách po celém světě.

Se svou poslední deskou Perpetual Chaos (2,8 milionu přehrání na Spotify) si femme thrash metalová kapela Nervosa nejen zajistila první umístění na 18. místě německé albové hitparády, 6. místě americké hitparády Hard Music Albums a 9. místě americké hitparády Top New Artist Albums, ale také si zahrála na největších evropských festivalech jako Summerbreeze a Wacken Open Air.

Novou sestavu NERVOSY si budete moci vychutnat na festivalu ROCK CASTLE který se uskuteční 17.–19.08.2023 v Moravském Krumlově.

Nervosa:

Prika Amaral – zpěv/katara
Helena Kotina – kytara
Hel Pyre – byskytara
Michaela Naydenova – bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...