NERVOSA vydává klip k titulní skladbě nadcházejícího alba

Thrash metalová kapela Nervosa právě zveřejnila další videoklip, tentokrát k titulní skladbě svého nového alba „Jailbreak“, které oficiálně vyjde 29. září u Napalm Records.

Videoklip k „Jailbreak“ ukazuje plnou sílu nové sestavy. Chystané album „Jailbreak“ představuje rozhodující začátek nové éry v historii kapely, neboť jde o první album Nervosy s kytaristkou a zakladatelkou Prikou Amaral na postu zpěvačky, stejně jako s novými členy Michaelou Naydenovou na bicí, Hel Pyre na baskytaru a Helenou Kotinou na kytaru.

Prika Amaral a Helena Kotina se rozpovídaly o novém singlu/videu: „Tato píseň je kořenem nového alba. S Helenou milujeme motorky a chtěly jsme napsat písničku, která by v lidech vyvolala ten pocit svobody, protože přesně tak se cítíme, když jezdíme na motorkách. Navíc ‚Jailbreak‘ má jedno z nejlepších provedení kytarového dua, lidé budou žasnout, až tuhle písničku budeme hrát naživo. Už se toho nemůžu dočkat!“ (Prika)

„Pro mě zní ‚Jailbreak‘ jako nejtěžší píseň, ale zároveň je to jedna z písní, která vyjadřuje nejčistší ‚Rock n Roll‘ na albu. Kombinuje rychlé kytary s melodiemi a má takovou rebelskou atmosféru“. (Helena)

Nervosa boří bariéry jako parní válec a s novým studiovým albem nazvaným „Jailbreak“ vyjíždí v plné síle. S předchozím albem „Perpetual Chaos“ (2,8 milionu přehrání na Spotify) si Nervosa nejen zajistila první pozice v hitparádách (#18GER Official Album Charts, #6 v US Hard Music Albums, #9 v US Top New Artist Albums charts), ale také vystoupila na největších evropských festivalech, jako jsou Copenhell, Resurrection, MetalDays, Summer Breeze, Wacken Open Air a mnoho dalších.

Prika Amaral o novém albu „Jailbreak“ promluvil: „Jsem velmi spokojený s výsledkem našeho nového alba. Tentokrát jsme mohli ještě více riskovat a dělat nové věci. Se dvěma kytarami se nám otevírají dveře do zcela nového světa možností. Nervosa měla na začátku vlastně dvě kytary, ale pak jsme se z logistických důvodů rozhodli nechat si jen jednu, protože by to bylo jednodušší. Nyní má Nervosa mnohem větší strukturu, která umožnila toto doplnění, a mohu říct, že si tento moment v kapele opravdu užíváme. Proces psaní této desky byl nejzábavnější a přinesl více muzikálnosti, čímž kapelu obohatil.

Helena Kotina dodává: „Myslím, že ‚Jailbreak‘ je hudebně i textově nejrevolučnější album Nevosy. Byl to velmi náročný proces, ale zároveň velmi konstruktivní. Trpělivě jsme dbali na každý detail, dokud jsme nedosáhli nejlepšího výsledku.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...