NESTOR zveřejnil video ke svému novému singlu „Victorious“

Připravte se na cestu časem, protože dodavatelé rocku 80. let, Nestor, oznamují své elektrizující nové album Teenage Rebel, které vyjde 31. května

Nestor pochází z pulzující hudební scény ve Švédsku a vezme vás přímo zpět do zlatého věku rockové hudby, na džínových rukávech nosí vlivy od Bon Jovi a Aerosmith až po Journey a Foreigner.

Nestor vrací čas a kraluje jako jeden z nejžhavějších nováčků moderní rockové hudby s miliony streamů na Spotify a stovkami tisíc zhlédnutí na YouTube. Sdíleli pódia s všemocným Alice Cooperem, velikány jako Def Leppard nebo Europe a dokonce předskakovali legendárním KISS ve Stockholmu v roce 2022.

Nyní se Nestor vrací v plné síle se svým nejnovějším singlem „Victorious“ – hymnickým mistrovským dílem kombinujícím silné vokály s dynamickými instrumentálkami, slibující, že se vplíží do hlavy posluchače a povede jako oblíbený fanoušek na jejich energických živých vystoupeních.

Skladba je doprovázena jedním z vysoce kvalitních oficiálních videí kapely, které se objevuje jako filmový krátký film s neuvěřitelnou produkční hodnotou – takže zvyšte hlasitost na čistou nostalgickou úroveň!

Victorious‘ je o následování svého srdce a odmítnutí se vzdát! Toto zařízení je vodítkem od doby, kdy jsme na konci 80. let začali, a je skvělé to shrnout do písně jako ‚Victorious“ komentuje skladbu kapela Nestor.

Nestor, který vznikl v roce 1989, aby se během dlouhých tří desetiletí uložil k zimnímu spánku, se v roce 2021 ukázal silnější než kdy jindy se svým debutovým albem Kids in a ghost town, které znamenalo triumfální návrat kapely na výsluní a uchvátilo fanoušky svým nadčasovým zvukem a bezkonkurenční energií.

Nestor o svém novém albu: „Album Teenage Rebel se odehrává v dobách slávy, kdy jsme byli mladí, sebevědomí a budoucnost byla plná nekonečných možností, ale také v tom, jak dnes reflektujeme tyto dny. V mnoha ohledech je to pokračování Kids in a ghost town a my se nemůžeme dočkat, až ho uslyšíte.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...