NESTOR vydal nový singl a video k písni „Signed In Blood“

Švédská hardrocková skupina NESTOR která vznikla před více než třemi desetiletími, v roce 1989, se rozhodla znovu sejít, znovuobjevit ikonografii rocku a obnovit jeho slávu v roce 2021 debutovým albem – ano, debutovým albem Kids In A Ghost Town

Opravdu dobrá hudba obstojí ve zkoušce času. Totéž lze říci o skutečném přátelství, které je základem toho, na čem byl Nestor od samého počátku postaven. Jak jinak byste popsali kapelu, která vznikla před více než třemi desetiletími, aby následně upadla do dřímající hibernace trvající až do loňského roku, kdy se pětice členů rozhodla znovu sejít a znovu objevit ikonografii rocku a obnovit jeho slávu.

Oceňované první album od Nestor „Kids In A Ghost Town“ při svém prvním vydání poslalo své fanoušky na cestu zpět v čase do 80. let, a to jak zvukem, tak duchem, stejně jako svými hudebními videoklipy, které si sami vytvořili, to vše podnítilo nominaci na švédskou Hard Rock/Metal Grammy Award. Toto album je ve skutečnosti tak působivého rozsahu, že se ho Napalm Records rozhodlo znovu vydat jako exkluzivní Deluxe edici, která má vyjít 30. září.

Nový singl „Signed In Blood“ je první z mnoha bonusových skladeb, které byly zahrnuty do znovu vydání Kids In A Ghost Town u Napalm Records. Podívejte se na nový videoklip k této písni:

Nestor zahrnuje vliv 80. let se smyslem pro nostalgii a autentičnost. S nablýskanou produkcí vás Nestor vezme přímo zpět do zlatého věku rockové hudby a otevřeně ukáže její vlivy – od Bon Jovi a Aerosmith po Journey and Foreigner. S více než 30 lety existence Nestor vrací čas a je jedním z nejžhavějších nováčků v moderní rockové hudbě, s miliony streamů na Spotify a stovkami tisíc zhlédnutí na YouTube, dokonce i na společných pódiích se všemocným Alice Cooperem, hardrocková velmoc HEAT a podporou legendárních KISS ve Stockholmu na jejich stadionovém turné v roce 2022.

Zpěvák kapely Nestor Tobias Gustavsson o znovu vydání Kids In A Ghost Town: „Cílem opětovného vydání alba je rozšířit a prohloubit příběh skupiny Nestor. Přidáním tří nových písní necháváme posluchače znovu se vrátit v čase a připomenout si, jak to bývalo na konci 80. let!““

Sestava:

Jonny Wemmenstedt (kytara)
Martin Frejinger (klávesy)
Tobias Gustavsson (zpěv)
Mattias Carlsson (bicí)
Marcus Åblad (baskytar

FOTO CREDIT Henrik Eriksson
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X