NICKO MCBRAIN vystoupil na 52. ročníku Mountbatten Festival Of Music

V pátek 8. března vystoupil Nicko McBrain v Royal Albert Hall v Londýně s Marine Philharmonic Orchestra v rámci 52. ročníku Mountbatten Festival Of Music (MFM)

Publikum letošního 52. ročníku Mountbattenova hudebního festivalu (MFM) v Royal Albert Hall 8. a 9. března zažilo mimořádnou událost, když na pódiu vystoupila světová bubenická ikona ze skupiny Iron Maiden Nicko McBrain, aby se připojila k masové kapele Královské námořní pěchoty Jeho Veličenstva.

Na 100 hudebníků z pěti kapel královské námořní pěchoty spolu s jejich světoznámým sborem bubeníků předvedlo na velkolepých koncertech vynikající všestrannost některých z nejlepších vojenských hudebníků na světě.

McBrain předvedl medley „The Maiden Legacy“, které zahrnovalo několik nejoblíbenějších skladeb skupiny včetně „Aces High“, „The Trooper“, „Wasted Years“ a „Run To The Hills“. Video natočené fanoušky si můžete prohlédnout níže.

McBrain se před akcí vyjádřil takto:

 „Je mi velkou ctí být pozván, abych vystoupil s Massed Bands of His Majesty’s Royal Marines na Mountbatten Festival of Music 2024. Cítím velkou pokoru, že mohu být součástí této fantastické události. Těším se, až vás všechny v březnu uvidím v Royal Albert Hall, kde si užijeme rockové popěvky Maiden spolu s několika fantastickými překvapeními!“

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...