Obscene Extreme 2024 zveřejnil středeční otevírací program

Trutnovský festival Obscene Extreme který se uskuteční ve dnech 3.-7. července 2024, představuje středeční otevírací program

FESTIVAL OF ALL RIFFS, kde zaduní kompletní a absolutní mix všech možných extrémních hudebních stylů.

Od skočného punku, úderného crustu přes naléhavost hardcore, agresivitu thrashe, brutalitu slamu, old school death metalu po hlučné drcení not noise corem! Tuto extrémní energii vám do žil nalije jedenáct skvělých kapel, kde si přijde na své opravdu každý a kde headlinerem pro kohokoliv může být opravdu kdokoliv! FESTIVAL OF ALL RIFFS, tam jsou všichni doma!

ve středečním programu se můžete těšit na trio japonských rouhačů SABBAT legendární kapelu, která tradiční black/thrash metal umně mixuje i s prvky death a heavy metalu! Energický a zabijácký set vám nadělí GRUESOME. Notnou dávku crossover hardcore, thrashe, punku, grindu a kdovíčeho ještě, do vás nasypou DROPDEAD.

Thrash metalovou řežbu naservíruje španělská čtveřice ANGELUS APATRIDA. Na krční tepnu vám zaútočí jako řeznický zástupce brutal deathu DEVOURMENT. Punkový švih s thrash metalovou kytarou a rock’n’rollovým feelingem, přivezou mexičtí metaloví pankáči ACIDEZ a rozhodně si připravte chrániče sluchu na SEDEM MINUT STRACHU!

Svojí verzi porn gore/gore grindu, plnou tak trochu jiné lásky, vám předvedou pánové z C.A.R.N.E. Jejich disco rytmy a fekální zvuk vás nenechají ani na chvíli v klidu. Pokud chcete vědět, kdo letos vykopne celý Obscene Extreme festival, tak to budou čtyři jezdci apokalypsy z Prahy říkající si SØLITÄR.

Jestli vás
někdo zadupe do země, tak rozhodně brutální spolek UTILIZE THE REMAINS, který
 hrne nekompromisní death metal, těžce říznutý slamem, místy zasahující až do deathcoroevých vod. A jedenáctou bandou, drtící grindcorové řemeslo, bude poměrně nové americké kvarteto, TRUCIDO!!!

Obscene Extreme 2024 l № 25 | Facebook
Web / OEF europe (obsceneextreme.cz)
OEF tickets (obsceneextreme.cz)

OBSCENE EXTREME 2024
3-7. Červenec 2024
Trutnov – Na Bojišti

FOTO CREDIT PETR BRYK
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...