Halové online koncerty pokračují, vystoupení chystá i Alkehol a Trautenberk

V rámci projektu Monster Meeting měli v současné době kapely Traktor, Dymytry, Trautenberk, Alkehol a RCZ – Rammstein tribute show objíždět haly, amfiteátry a další oblíbené koncertní prostory, bohužel nečekaná situace ve společnosti vše stopla těsně před startem

Nedobrovolné prázdniny které všichni interpreti i celý realizační tým dostali místo několikaměsíčního turné, se do doby, kdy se budou moci vrátit k tomu co je baví a naplňuje, rozhodli potěšit své fanoušky halovými koncerty byť do prázdné haly, ale s velkolepou výpravou, halovým pódiem, efekty, technikou. 

Jako první odehrála v pátek 8. května v malé sportovní hale v Praze svoji show s velkolepou scénou skupina Traktor, která se výtěžkem 277 680 Kč na donio.cz rozhodla podpořit i všechny své zvukaře, osvětlovače a realizační tým na nedobrovolné dovolené.

V neděli 10.5. to na plné koule rozjela a alespoň virtuálně se svými fanoušky zapařila skupina Dymytry, ta podstatnou část z výtěžku 380 162 Kč z této show, poskytne Adámkovi Chramostovi na léčbu spinální svalové atrofie.

Tím to ale nekončí, těšit se můžete i na ostatní kapely z projektu..

Pohodlně se usadit, odzátkovat lahváče a naservírovat si pořádnou flákotu, můžete ve středu 13. 5. 2020. Přesně v osm hodin večer, vám z pražské sportovní haly na Výstavišti, naservíruje poctivou Alkeholickou online pařbu stálice české rockové scény ALKEHOL která má na svém kontě téměř 20 alb s legendárními hity Pivo dělá hezká těla, Travičko zelená a další.

Vzhledem k současné situaci nejen v českém kulturním odvětví představí novou ohnivou show pro rok 2020 divákům i dlouholetým příznivcům skrze online stream RCZ – Rammstein tribute. Pyrotechnická show v plné palbě, halová stage a ty největší pecky z tvorby Rammstein za posledních 25 let, to vše se v malé sportovní hale odehraje ve čtvrtek 14. 5. 2020 od 20:00.

Obývákovou Juchparádu z haly až na váš gauč aneb myslivecký bál bez myslivců vám se svými echtšlágry nadělí v sobotu 16. 5. 2020 od 20:00 TRAUTENBERK TANZMETAL který fanouškům na koncertu představí i nový song. Část vybraných prostředků z live stream s velkolepou výpravou na poctivém halovém pódiu hodlá skupina použít na nahrávání nové desky.

Kapely a koncerty můžete podpořit dobrovolným příspěvkem  Nadačnímu fondu Donio.

ALKEHOL: www.donio.cz/Alkehol
RAMMSTEIN TRIBUTE: www.donio.cz/RCZ
TRAUTENBERK TANZMETAL: www.donio.cz/Trautenberk

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...