Open air festival Rockování 2017 zná svůj lineup!

Již 12. ročník Open air festivalu Rockování se bude konat v sobotu 26.8.2017. Těšit se můžete na špičkové headlinery.

Jako každý rok bude na festivalu jedna hlavní stage a dále jak už je zvykem menší stage, na které zahrajou kapely ze soutěže Skutečné Ligy na které se objeví kapely jako  Marry B, Toxic People, By The Way, Sabina Ludányiová, BCox & Vox a další.

O pořádnou show se postarají špičkoví headlineři DOGA,TRAKTOR, CITRON a ŠKVOR! Těšit se můžete i na zahraniční hosty. Z Polska, dorazí kapely SetheistWild Pig, takže o tvrdou muziku bude velmi dobře postaráno.

Festival Rockování se koná ve venkovním areálu „Halašák“ v Mnichovicích, které leží jen pár kilometrů od Prahy, cesta vlakem z Hlavního nádraží trvá 40 minut a vlak jezdí téměř každou hodinu. Doprava autem z Prahy je rychlá, sjezd na Mnichovice je už na 15. kilometru dálnice D1.

Opět nebude chybět perfektní letní atmosféra doprovázená kvalitním zvukem předních českých kapel. Stejně jako při loňském ročníku bude v areálu festivalu stanový camp a parkování ZDARMA.

Podrobné informace a celý program rockovani.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...