Čtvrtý ročník open air festivalu SYMBOLIC, byl odložen na neurčito!

Čtvrtý ročník čtyřdenního festivalu SYMBOLIC OPEN AIR který se za dobu své existence dostal do popředí zájmu metalových fanoušků se nekoná, byl odložen na neurčito!

Old School Death Metal festival SYMBOLIC který měl 1. – 4.7. 2020 nově zakotvit v obci Topolná u Uherského Hradiště na místě nazývaném “Bůrovce” a nahradit tak areál ve Třech Dvorech u Kolína kde se doposud konaly všechny předcházející ročníky, se bohužel konat nebude. Důvod? COVID-19!

K celé situaci se na webové stránce festivalu vyjádřil kytarista kapely Sectesy, a hlavní organizátor festivalu Symbolic David „Dejvy“ Krédl

„Buďme realisti, přátelé… Nebudu zastírat zklamání, obavy a nebudu zastírat ani strach. Zklamání nad tím, že o další rok musíme odložit zhmotnění našich snů, obavy o zdraví svých blízkých i Vás, našich fanoušků, a v neposlední řadě strach nad tím, kam se svět (a nejenom ten hudební a zábavní) posune po epidemii dál.

Za posledních pár měsíců jsme si postupně prošli několika fázemi duševních stavů: Euforií, která se dostavila po ukončení ročníku 2019. Obavami, které se zrcadlily v ukončení spolupráce s nájemcem areálu ve Třech Dvorech u Kolína. Beznadějí, která se do nás zahryzávala dnem i nocí při cestování po celé republice ve snaze najít nový SYMBOLICKý areál… až po úlevu, která se rozhostila ihned po hlasování rady obce Topolná. Měli jsme vytoužený areál, bohužel… jen na chvíli.

Za situaci, která se právě teď děje kolem nás, nikdo nemůže. NIKDO si jí také nepřál a bohužel NIKDO nemůže předvídat, kdy se vše vrátí “do normálu”.

My víme jedno: ročník 2020 odkládáme na neurčito. V dnešní době mi přijde zcestné slibovat, že se “uvidíme za rok”. ANO, vše k tomu směřuje. S kapelami jednáme, chceme udržet line-up (BRUTALITY s odložením o rok souhlasí a ostatní kapely se přidávají), ale kdo ví, co bude za týden, za měsíc, natož pak za rok a půl“.

„Díky za pozornost a věřím, že brzy na viděnou přátelé. Dávejte na sebe bacha…“ vzkazuje za celý Symbolic team Dejvi

www.facebook.com/symbolicfest
www.symbolic.cz

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X