Ostrava v plamenech hlásí projekt Bohemian Metal Rhapsody!

Mezinárodní rockový festival OSTRAVA V PLAMENECH, představuje třinácté jméno 5. ročníku který se uskuteční 3-4. 8. 2018 v jedinečném prostředí Dolních Vítkovic

V nabušené sestavě se na 5. ročníku mezinárodního festivalu OSTRAVA V PLAMENECH, představí ambiciózní projekt BOHEMIAN METAL RHAPSODY, ve kterém se kloubí dravé mladí se zkušeností ostřílených metalových mazáků.

Těšit se můžete na zpěvačku TANJU, Izziho z DOGY nebo mladé talenty v podobě Viktorie Surmové (SURMATA), Silvie „Blackwish“ Chrudinové (LATEX JESUS)Petra Kutheila (ex-VOTCHI) a další… Navíc repertoár bude zcela nový a složený z vlastních autorských věcí. Unikátní česká rapsodie znovu ožije právě v jedinečném prostředí Dolních Vítkovic.

Svou účast na ostravském metalovém festivalu, který bude letos poprvé dvoudenní a proběhne první srpnový pátek a sobotu, již potvrdila také největší evropská thrash metalová kapela KREATOR dále průkopník nové vlny britského heavy Ostrava v plamenechmetalu (NWOBHM), kapela s jedenadvaceti studiovými alby na kontě SAXON. Přicestují portugalská gothic metalová veličina MOONSPELL a představiteél symfonického metalu v Itálii WIND ROSE.

Z Bulharska má do Ostravy namířeno kapela kterou v roce 2006 založila Maria Diese, RAMPART. Se směsí aternativního metalu, core a folkové hudby se představí slovinská kapela AVVEN a zahraniční scénu uzavírá klenot slovenské hardcore a metalové scény EDITOR.

Českou rockovou scénu zastoupí fenomenální kapela TRAKTOR, stálice naší rockové scény DOGA. Chybět nebude jedna z nejvýraznějších českých kapel současnosti DYMYTRY. Další českou formací kterou v Ostravě uslyšíte, bude kapela MALIGNANT TUMOUR která byla jednou z prvních hrajících extrémní podobu metalu v ČR.

Původně jednorázový projekt vokalisty Pepy Michálka, který si chtěl realizovat své hudební nápady, nehodící se do konceptu mateřské skupiny Forrest Jump, představí skupina SOUNDER .

Vstupenky k zakoupení na TICKETPORTAL

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...