Festival Ostrava v plamenech potvrdil účast MALIGNANT TUMOUR

Pořadatelé festivalu Ostrava v plamenech potvrdili účast dalších kapel tentokrát z české hudební scény. Příznivci metalu se mohou těšit na ostravské MALIGNANT TUMOUR kterým se zcela oprávněně říká „Ostravská mlátička“.

Tato formace působí na hudební scéně od roku 1991 a byla jednou z prvních kapel hrajících extrémní podobu metalu v ČR. Za svou pětadvacetiletou kariéru mají na svém kontě přes 1000 koncertů na třech světových kontinentech.

Mají za sebou i řadu kvalitních a uznávaných hudebních nosičů, z nichž desky IN FULL SWING (2008), EARTHSHAKER (2010) a THE METALLIST (2016) získaly vysoce kladný ohlas kritiky, což bylo mimo jiné ohodnoceno i soškou Anděla v kategorii Hard and Heavy. Jejich důraz na netradiční videoklipy, z nichž jeden získal ocenění „videoklip desetiletí“, určitě neunikl žádnému bystrému fanouškovi této kapely.

Mezi favority na které pořadatelé také sázejí, patří moravsko-pražská hardrocková skupina TRAKTOR,ta v těchto dnech na svém turné vyprodává všechny dostupné sály v České Republice se svými největšími hity a ohromující show.

Po několika letech se na ostravský festival vrátí jedna z nejvýraznějších českých metalových kapel současnosti DYMYTRY, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-Core. Skupina byla založena roku 2003 Jiřím Urbanem ml., synem Jiřího Urbana, zakladatele kapely Arakain.

Festival Ostrava v plamenech 2018 slibuje celkem 13 kapel z ČR, Slovenska, Itálie, Bulharska, Německa, Portugalska a Velké Británie odkud pochází první headliner festivalu SAXON !!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...