Ostrava v plamenech oznámila kapelu SAXON

Prvním z headlinerů pátého ročníku festivalu Ostrava v plamenech bude britská legenda Heavy Metalu – Saxon!!!

Skupina Saxon byla založena již v roce 1976 v městě Barnsley v hrabství Yorkshire. Vedle Iron Maiden a Judas Priest patří k průkopníkům nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM).

Saxon běmem své více než čtyřicetileté kariéry natočili jednaadvacet studiových alb. To nejnovější dostane název Thunderbolt a vyjde v lednu 2018.

Na podporu nového alba vyrazí Saxon na severoamerické turné ve společnosti Judas Priest a Black Star Riders. Posléze se přesunou do Evropy a vy budete mít jedinečnou šanci vidět je v jejich životní formě.

Jak je v rámci festivalu Ostrava v plamenech dobrým zvykem, kapela zahraje svůj plnohodnotný koncertní set, nikoliv jen obligátní festivalové vystoupení.

V pořadí 5. ročník Ostravy v plamenech proběhne jako obvykle o prvním srpnovém víkendu a vůbec poprvé bude festival dvoudenní! Konkrétně se uskuteční v pátek 3. a sobotu 4. srpna 2018.

Myšlenkou na dvoudenní festival se pořadatelé intenzivně zabývali poslední dva roky a jedinou překážkou byla nemožnost zajistit pro návštěvníky kvalitní kemp v areálu festivalu. Tuto překážku se podařilo překonat! Kemp se bude nacházet zhruba 5 min. chůze od festivalového areálu v rámci Dolní oblasti Vítkovice a bude vybaven veškerým sociálním zařízením, tedy WC, sprchami a podobně.

Součástí kempu bude i velké parkoviště které bude hlídané stejně tak jako kemp. Pořadatel také připravuje restauraci přímo v areálu kempu, kde se nejen skvěle nasnídáte, naobědváte nebo navečeříte, ale také napijete, a to po celou dobu konání festivalu.

Za stanové místo v kempu zaplatíte 200 Kč, za osobu 150 Kč a za hlídané parkoviště 200 Kč na celý festival. Jednoduše řečeno, pokud pojedete na Ostravu v plamenech ve dvou autem, zaplatíte za kemp včetně parkování celkem 700!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...