SAXON vydávají nový videoklip There’s Something In Roswell“

Saxon představili nový videoklip k písni „There’s Something In Roswell“, druhému singlu z 24. studiového alba Hell, Fire And Damnation, které vychází tento týden

Na albu Hell, Fire And Damnation kapela zkoumá všechny oblasti historie a tajemství uprostřed deseti svých nejsebevědomějších a nejsilnějších písní a „There’s Something In Roswell“ je skutečným pokladem mezi klenoty, s rozpínavým groovem a objetím, které si zaslouží arény. Skladba pojednává o záhadných událostech kolem havárie předpokládaného armádního meteorologického balónu v Roswellu v Novém Mexiku v roce 1947, označované jako „Roswellský incident“.

„Je to skvělý příběh. Je tu už roky a roky a je to přesně to, co píseň říká: v Roswellu musí něco být, protože je kolem toho stále příliš mnoho povyku,“ vysvětluje zpěvák a zakládající člen Biff Byford. „Líbí se mi i melodie, myslím, že hudebně odkazuje na Saxon 80. let, opravdu dobrý most mezi klasickou érou ‚Dallas 1 PM‘ a ‚Saxon 2023‘.“

Hell, Fire And Damnation je vynikající britská heavy metalová klasika. Biff předvádí své nejbohatší vokály za poslední roky, Nigel Glockler a Nibbs Carter na bicí a baskytaru nastolují rytmický zákon s bombastickou silou a kytary Douga Scarratta aBriana Tatlera jsou svěží a ohnivé, dokonale se doplňují, nesou celkovou energii a zuřivost, ze které se fanouškům budou sbíhat sliny.

Hudebně Saxon přináší vše. Je tu zuřivá pocta skutečnému heavy metalu v denimem a kůží potaženém super-sprintu „Fire And Steel“, nádherná poklona zrození NWOBHM v elektrizující střední rychlosti „Pirates Of The Airwaves“ a slavný frenetický útok v titulní skladbě „Hell, Fire And Damnation“.

Album produkovali Andy Sneap (kytarista Judas Priest, Exodus, Accept a Priest) a Biff Byford, přičemž Sneap mixoval a masteroval, Hell, Fire And Damnation kráčí po dokonalé hranici mezi sebevědomou, současnou silou a nádherně neuctivým předváděním svalů nové vlny britského heavy metalu, které Saxon spoluvytvářel.

V březnu Saxon odstartuje ve Velké Británii evropské turné po boku Judas Priest a Uriah Heep v rámci kterého 29. března vystoupí pod agenturou LIVE NATION CZ v pražské O2 aréně.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...