Pekelný nátěr na festivalu Out of Hell Rock Celebration 2019

Představujeme vám druhý ročník pekelné oslavy Out of Hell Rock Celebration 2019, která se oproti loňsku koná na mnohem přístupnějším místě … u penzionu Fabrika ve Cvikově, které nahradí v Evropě naprosto jedinečnou motorkářskou jeskyni Pekelných dolů z prvního ročníku.

Filosofií festu je vtáhnout fanouška do jednoho parádního rockového videoklipu…plného všemožných vjemů. Název akce je zavazující a proto by to měla být smyslná oslava radosti. Program festivalu bude okořeněn doprovodným programem, který bude probíhat nezávisle na programu vystoupení rockových kapel.

Ze zahraničního soudku se můžete těšit na přední italskou poměrně mladou power metalovou formaci Temperance založenou v roce 2013. Aby toho nebylo málo, společně s Temperance dorazí stejně tak dobří krajané Noise From Nowhere, tato výborná kombinace dostane do kolen všechny fanoušky rockové alternativy, post-grunge, ale i melodického metalu.

Další zahraniční kapelou bude slovenská skupina Gloom ze Sabinova, která si běhemsvé existence prošla celkem slušným peklem personálních změn. Tato parta muzikantů vytrhne z nevědomosti o tom, že se na Slovensku vyskytuje kvalitní gotický žánr. Počátky této melodické pochmurnosti se datují do roku 2011 

Poslední zahraniční kapela zvučného jména která na festivalu Out of Hell Rock Celebration vystoupí, je zatím tajemstvím.

Z tuzemských kapel se již po druhé představí českobudějovické hardrockové trio Menhir vycházející z hard and heavy kořenů rockové hudby s mladičkou bubenicí Anetou Královou a osvědčenými hity z minulosti. Na své si přijdou příznivci hardrockových kytarových rifů a syrového zvuku, který je pro toto trio charakteristický.

Na festivalu vás skutečným peklem provede ostrá partička powermetalistů z Nového Jičína Porta Inferikterá se do toho umí pořádně opřít a power metal v jejich podání se dostává do nové dimenze. Tahle novojičínská metalová banda vznikla v roce 2006, v plné sestavě však působí od roku 2008 a po poslední velké personální změně získali posilu za mikrofon v podobě nového zpěváka Radima Korbela 

Za průkopníky crossoveru v ČR jsou považováni Chaos in Head. Kapela kterou uvidíte na stagi je však sama o sobě charakteristická vlastním stylem a nedá se „zaškatulkovat“ pouze do tohoto žánru.Tato uherskobrodská smečka má za svou existenci spousty odehraných festivalů, jak doma, tak i v zahraničí. Přídomkem crossoveru je Děčínská kapela Eredar . V roce 2017 vydali své první album Game overkterým na tomto festu potěší nejednoho fanouška.

Jako další vystoupí plzeňská kapela Malestrőm, působící od druhé poloviny roku 2005, žánrem něco mezi rockem a metalem, s použitím elektronických samplů. Mohou se též chlubit účinkováním na Metalfestu, či získáním Ceny diváků, nebo 3. místem v celostátní soutěži Česká rocková liga. 

Na návštěvníky čeká páteční Warm up party, která bude uvolněným aperitivem pro hlavní den. Festival opět podpoří potetované krásky z projektu Suicide Angels, které v letošním roce zcela jedinečným stylem podporují léčbu malé Věrušky.

Areál je ideální svou polohou a možnostmi… je 200 m od autobusového nádraží. To vlakové je taktéž nedaleko. U penzionu v oploceném areálu vznikne camp se sociálním zázemím. Parkováni aut bez problémů, motorky mohou být na speciálním parkovišti pod kamerami.

KDY: Sobota 10. srpna 2019 v 12:00
KDE: FABRIKA Cvikov s.r.o., Nádražní 325, 47154 Cvikov

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...