Příznivci melodického metalu si na festivalu Out of Hell přijdou na své!

Příznivci melodického metalu pozor! Máte rádi Epicu, Amaranthe nebo třeba Nightwish??? Pokud ANO, tak tohle je určeno přímo vám!

Hlavní hvězdou festivalu OUT OF HELL ROCK CELEBRATION 2019 který se uskuteční 10.8. 2019 ve Cvikově (okres Česká Lípa) bude moderní progresivní italská skupina TEMPARANCE

Melodický, progresivní metal s výraznými prvky symphonic a power metalu, jemuž dominuje ženský vokální zpěv stejně jako mužský grow. Skvělá kombinace melodických a tvrdých kytar plných neskutečné energie.

Že to bude velmi energická show je jasné. Všichni muzikanti mají bohaté, několikaleté zkušenosti z působení v kapelách Bejelit, Secret Sphere, HateTyler, ale i s polupráci s kapelami Rhapsody of Fire, Dragonforce, Rage, Gamma Ray či Liv´s eyes.

Těšit se můžete na skladby z aktuální placky „Of Jupiter and Moons“  ale také z alba „The Earth Embracess Us All“ a na atraktivní zpěvačku Alessia Scolletti. Temperance si zahráli na jednom pódiu společně s WITHIN TEMPTATION, SLIPKNOT nebo KORPIKLAANI.

Na festivalu dále vystoupí NOISE FROM NOWHWRE (IT), VALKERANG (Pl), GLOOM (SK), MENHIR, PORTA INFERI, EREDAR, CHAOS IN HEAD a MALESTROM!

Účast holek ze Suicide Angels, tattoo, GoGo dancers, fire show…

Sobota 10. srpna 2019 od 12:00 HOD
Nádražní 325, 47154 Cvikov
Předprodej v síti TICKET ART
Facebook

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...