Pomozme společně zpěvačce RockOpery Praha, Šáren Makovcové!

Zpěvačku z RockOpery Praha, Šárku „Šáren“ Makovcovou, potkal osud který by nikdo nechtěl zažít ani v tom nejhorším snu

Sociální síť Facebook obletěla před několika dny zpráva, s prosbou o pomoc pro zpěvačku Šáren Makovcovou které osud připravil budoucnost o kterou by nikdo z nás rozhodně nestál. Při autonehodě přišla o levou ruku.

Ještě minulý měsíc Šárka Makovcová vystupovala v RockOpeře Praha kde působí od roku 2010, ty zasvěcenější jí znají především v rolích Marty (Faust), Thébanky v antickém cyklu nebo v Bardo Thödol, nyní však matka malé dcerky bojuje s nepřízní osudu a je v péči lékařů.

Mnoho lidí této velmi smutné zprávě nevěřilo ale bohužel je to tak, což nám potvrdila i její kolegyně Helena Kubelková, proto jsme se rozhodli prosbu o pomoc šířit i na našem magazínu a vyzvat ROCKERY k přispění do finanční sbírky na bionickou ruku která právě probíhá.

„Šáren je úžasná, krásná ženská a skvělá zpěvačka, plná energie, optimismu a síly. Takový naše sluníčko… Zadržuju slzy, ona je fakt hrozně fajn holka, která se pořád smála a byla plná energie. Opravdu sluníčko. Tohle si fakt nezaslouží, ale ona je bojovník a vím, že boj nikdy nevzdá“ říká Helena Kubelková

Nelehká slova a prosba přímo od Šáren: 

Umět se rozloučit… Slova jsou někdy tak málo, i když máme tolik bohatý a nekonečně rozmanitý krásný jazyk. Při psaní tohohle sdělení si dávám pauzy skoro za každým slovem, abych se nadechla a abych si pořádně promyslela, jaká slova zvolit, aby byla pochopitelná a taky ’’vhodná’’…

Tak dobře. Jdu na to. Uff..

Přišla jsem při autonehodě o ruku. Část horní levé končetiny k lokti už není, je pryč. Nedala se zachránit. Jsem už víc než 14 dní v odborné péči a snažím se hojit… I na duši.

S mojí duší si poradím, jsem Šáren… ale asi si neporadím s praktickou částí, kterou za mě řeší můj nejmilejší Matěj a moje Laděnka, bráchova paní.

Nová ručička by mohla mít i cit… jo!!! Ale bude to asi jízda… bude to těžká cesta. Ale kdo mě zná, tak ví, že já si ji vybojuju. Kdo by měl chuť, čas, a v téhle morové divnodobě i prostředky, přispějte mi na moji novou ručičku, prosím…

Zatím nevím, kolik přesně bude stát ta moje nová, přímo mně na míru dělaná, ručička, ale podle odborných odhadů cca 2 – 3 miliony. Ale možná i méně. Uvidí se, až se dám trošku dohromady a potkám se s protetikem a dalšími odborníky.

Odvděčím se Vám všem sice jen mým úsměvem, ale zato ještě bezzubým.

Slova – že vteřina Vám může změnit celý život- beru o to víc jinak… Opatrujte se sakra práce a mějte se rádi!!!

Vaše Šáren

Tyto slova a postoj mluví za vše! Nikdo z nás neví, co bude zítra.. co nás potká a zda tady vůbec zítra budeme! Dnes prosí o pomoc Šáren a zítra to může být někdo z nás. Rockeři a rockerky podpořme Šáren společně libovolnou částkou .. byť byste měli poslat jen pár korun!

Pokud chcete ŠÁRKU podpořit tak můžete učinit na odkazu zde:

RUKU NA TO! SBÍRKA NA BIONICKOU PROTÉZU PRO ŠÁRKU

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X