Metalové komando PRIMAL FEAR dorazí v rámci turné do Zlína a Prahy

Německá heavy metalová formace PRIMAL FEAR dobývá svým čistokrevným power metalem svět! Už 22 let oslovují fanoušky svým ryzím a poctivým metalem a není asi nikdo, koho by alespoň jemně nezasáhli.

Tato šestice sympatických muzikantů je momentálně ve studiu, kde nahrávají své již třinácté album, které spatří světlo světa ještě letos!

Jakmile se kapela vrátí z megaturné po Americe k vůli kterému zrušila své účinkování na letošním festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI, vyrazí neúnavní Ralf Scheepers, Matt Sinner, Magnus Karlsson, Alex Beyrodt a nový bubeník Michael Ehré na turné po Evropě!

V rámci tohoto „Metal Commando Over Europe Tour 2020“ se představí hned 2x v ČR! 9. 10. 2020 ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a10. 10. 2020 v PRAZE, v MeetFactory.

Speciálním hostem celého turné je melodic metalová kapela z Německa, FREEDOM CALL. Tuto známou partičku muzikantů asi ani nemusíme více představovat. Chris Bay a jeho kumpáni rozdávají dobrou náladu a svým veselým, lehkým metalem nabádají k pozitivnímu přístupu k životu, a to již neuvěřitelných 20 let!

Můžeme se těšit na parádní koncerty, které dokáží všem zvednout náladu! Nenechte si je ujít! Vstupenky za zaváděcí cenu 750,-, platnou do konce srpna 2020, v prodeji ve všech obvyklých předprodejích od pátku 10. 1. 2020!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...