Queenie chystají letní tour se zastávkou v třinácti českých městech

Letní tour bude! Queenie lákají diváky na své Universum i královský catering

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, tento rok produkuje vlastní turné s trefným názvem UNIVERSUM Tour

Za dobu své existence se Queenie stali uznávanou kapelou u nás i v zahraničí a zařadili se mezi světovou špičku ve svém žánru.Se svou show Queen Relived dvakrát vyprodali pražskou O2 arenu a velký zájem mezi fanoušky vyvolaly také předchozí dva ročníky letní tour Pod širým nebem.

Na jejich úspěch naváže letošní letní open air UNIVERSUM Tour. Queenie se postaví na pódium po téměř roční nucené pauze, během níž připravovali zcela nový formát své open air tour. Během července a srpna zavítají s UNIVERSUM Tour do třinácti českých měst, kde promění amfiteátry, letní kina i sportovní areály ve své unikátní universum.

Návštěvníci se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení, autentické kostýmy, vizuální show a tu nejlepší atmosféru, jakou lze zažít pouze na živém koncertě. Jedním z vrcholů tour, na který se kapela těší, bude koncert na pražském Výstavišti na Křižíkově fontáně, kde se světelná show propojí s tryskající fontánou.

Queenie letos poprvé podílejí na celkové organizaci letní tour

„Nebýt této přestávky, nejspíše bychom kompletní přípravu tour opět svěřili externímu promotérovi. Díky současné situaci jsme ale měli dostatek času, a proto jsme se vůbec poprvé zapojili do celkové organizace našich letních koncertů. Chtěli jsme, aby už samotný vstup do areálu byl pro fanoušky zážitkem. Aby měli pocit, že se náhle ocitli v trochu jiném světě. Tak neváhejte a nechte se vtáhnout do našeho universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude pojatá tematicky a na každé ze zastávek na diváky čekají překvapení odkazující k ikonické kapele Queen, ale i Queenie. své letošní letní koncerty vyladili do nejmenších detailů a to včetně cateringu. Návštěvníci ochutnají například již v loňském roce uvedené Queenie pivo, které vzniká spojením těch nejlepších českých a anglických surovin, ale také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

Vstupenky jsou již nyní v prodeji na portálech GoOut, smsticket, TicketmasterTicketportal.

QUEENIE UNIVERSE TOUR 2021

06. července – Brno, fotbalový stadion Za Lužánkami
13. července – Olomouc, Korunní pevnůstka
14. července – Ostrava, Amfiteátr Poruba
19. července – Loket, Amfiteátr Loket
21. července – Konopiště, Přírodní amfiteátr Konopiště
23. července – Praha, Křižíkova fontána – Výstaviště Praha
28. července – Liberec, centrální parkoviště u Home Credit Areny
30. července – Plzeň, Amfiteátr OC Plzeň Plaza
03. srpna – Boskovice, letní kino
05. srpna – Mikulov, Amfiteátr Pod Turoldem
10. srpna – České Budějovice, Letní kino Háječek
12. srpna – Ústí nad Labem, letní kino
14. srpna – Svojšice, Kulturní areál Svojšice

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...