APOCALYPTICA vystoupí na 4. ročníku Rock Heart

10. května 1996 vydali finští rockeři jménem APOCALYPTICA svůj skvělý debut »Plays Metallica by Four Cellos«. Instrumentální violoncellový rockový opus změnil pro léta budoucí podobu tvrdé muziky.

Na oslavu dvacátého výročí vydání desky skupina v reedici vydala v červenci 2016 remasterované album s třemi bonusovými skladbami. Toto nové vydání obohatí zcela nové nikdy dosud nevydané instrumentální nahrávky “Battery,” “Nothing Else Matters” a “Seek & Destroy.” Album bude k dispozici na vinylu (2 LP) – poprvé za mnoho let.

Vydání »Plays Metallica by Four Cellos« bylo novým přístupem k hitům nejslavnější metalové kapely, kterou svět poznal. A co víc – APOCALYPTICA vytvořila svůj vlastní žánr a položila základy kariéry, která trvá již přes dvacet let s dosud prodanými milióny desek a vyprodanými koncerty po celém světě.

Apocalyptica vystoupí na festivalu na 4. ročníku festivalu Rock Heart se speciálním koncertním setem »Plays Metallica by Cellos«. !

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...