Rock Soutok 2023 se blíží! Startuje se třináctého května!

Rok s rokem se opět sešel a na soutok v Poděbradech se brzy vrátí letní open air koncerty – ROCK SOUTOK. I letos se zde chystá to nejlepší z české rock metalové scény!

Areál Restaurace Cidlina Na soutoku v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady se v loňském roce pod názvem ROCK SOUTOK výrazně zapsal do podvědomí příznivců rock metalové muziky. Na nově vybudovaném podiu festivalových rozměrů se tady během léta vystřídala řada jmen naší rockové scény tím se tak zařadil mezi plnohodnotné open air koncertní místa v České republice.

Příznivci rockové muziky se na řadu rockových koncertů se zvučnými jmény mohou těšit i letos. Rocková sezóna na soutoku řek Labe a Cidlina bude zahájena stejně jako loni „třináctého“ a to v sobotu 13. května 2023 a otevře jí pětice kapel.

Tak jako v loňském roce se role zahajovače zhostí velmi populární skupina KOMUNÁL která ještě předtím než tady dá hudebnímu létu zelenou, odehraje zahřívací kolo 25. března v hudebním klubu Dance Hall Opolany kam byla hudební produkce na podzim loňského roku ze Soutoku přesunuta.

Mezi další kterým bude náležet zahajovací akt, patří ALEŠ BRICHTA PROJECT, českobudějovický SEVEN který zanedlouho vypustí do světa nový videoklip k poslednímu vydanému albu RNR. Dále metalová legenda MILOŠ DODO DOLEŽAL a se stodvanáctiprocentním rock and rollem, teplický HLAHOL.

Areál který najdete v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady, kromě skvělých koncertů, návštěvníkům tradičně nabídne dostatek prostoru pro letní relax a zázemí s pestrou gastro nabídkou do které bude nově přidán zlatavý mok Radegast. Nebude chybět ani možnost zajistit si i ubytování v chatičkách přilehlého kempu.

Co se týče parkování které bylo v loňském roce velkým tématem, tak dle informací od pořadatelů bude možnost parkování do naplnění kapacity přímo v areálu, po obsazení míst bude připraven svozový minibus, tak že se nikdo nemusí obávat, že by se do areálu neměl jak dostat.

Předprodej vstupenek již brzy na QRTicket

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...