Rockové Třtěnice připravují pestrou rockovou nadílku

Po loňském úspěšném druhém ročníku se do prostředí letního zastřešeného areálu v Třtěnicích u Jičína, vrací třetí ročník jednodenního festivalu Rockové Třtěnice. Stejně jako vloni tak i letos 11.8. 2018 akce přivítá  zvučná jména české rockové scény.

Těšit se můžete na benešovska rockovou kapelu KEKS založenou v roce 1981 Štěpánem Kojanem a Petrem Dudíkem. Festivalovou produkci předvede skupina KERN se svými písněmi, jako jsou Exploze snů nebo Fernetový oči. Svou třicetiletou existenci připomene nymburská kapela ROXOR která tento měsíc vydává best of album s názvem „…než skončí show“ včetně jeho dvojvinylové verze.

Rockové fanoušky přivede do varu legenda polabského heavy metalu skupinu IRAS která po dvaceti letech vtrhla na pódia. Další kapelou která v nedávné době povstala z mrtvých bude legendární VITACIT v čele s Danem Horynou. Svou účast potvrdili poděbradští RIMORTIS, punk rocková formace NUKLEÁRNÍ HOVADA a styl na pomezí hard rocku a heavy metalu hrající FÉNIX    

Jako novinku pro letošní ročník, připravují pořadatelé videoprojekci, ze které se návštěvníci o přestávkách dozví něco z historie vystupujících kapel. O to se postará spisovatel Petr Doležal který bude s přenosnou kamerou dělat rozhovory s kapelami. Chybět nebudou ani soutěže o kupon v tetovacím salonu a další ceny.

Pro nedočkavce se brány letního areálu v Třtěnicích otevřou také 26.5. 2018 kdy pořadatelé připravili první akci Rockových Třtěnic na které vystoupí hudební skupina Prague Queen, která hraje hudbu britské legendy Queen, kapela KREYSON MEMORIAL se zakládajícími členy kapely Kreyson (bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlík Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc). Dále zahrají skupiny KlaxonStagnace a Bulldog hard heavy.

Obě akce proběhnou v nádherném prostředí letního areálu Třtěnice, který se nachází kousek od Českého ráje. Krásná lokalita ve spojení s praktickým zastřešeným areálem, který pojme až 1 600 lidí, je skvělou kombinací pro letní open air a to i v případě nepříznivého počasí. Letní areál nabízí také možnost stanování.

Areál bude otevřen od 13:30 hod a po loňské zkušenosti nabídne 2 druhy piva a větší sortiment jídla. K dispozici bude také taxi doprava za lidové ceny.

Předprodej vstupenek na Rockové Třtěnice 2018:

Pro Jičín – Razitka Jičín s.r.o., Fortna 43
Pro Pardubice, Lazně Bohdaneč, Chlumec a okolí je Sokolovna Živanice cca 3km od města Lázně Bohdaneč – kontakt Pavel Šurkala tel.732 967 175
Pro jiné okolí vstupenky na telefonním čísle 777 037 000

Zdravotně postižení – vstupné zdarma!

Aktuální informace na FACEBOOKOVÉM profilu festivalu

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...