SABATON představili nový videoklip vytvořený pomocí lego figurek

Švédští metaloví válečníci SABATON vydali nový „lego“ videoklip k songu „The Future Of Warfare“.

Švédští metalisté Sabaton , jejichž texty vycházejí z války, historických bitev a hrdinských činů, si připomněli 104. výročí bitvy u Flers-Courcelette v první světové válce, která se odehrála od 15. září 1916 do 22. září. SABATON této bitvě vzdává hold velmi jedinečným videem vytvořeným pomocí animační techniky Stop Motion, s využitím hraček Lego.

„The Future Of Warfare“ je skladba z devátého alba kapely „The Great War “, které vyšlo v červenci 2019 prostřednictvím Nuclear Blast Records. Sabaton začal nahrávat záznam přesně 100 let po skončení první světové války (11. listopadu 1918) a jeho dokončení trvalo tři měsíce intenzivní práce s producentem a spolupracovníkem Jonasem Kjellgrenem v Black Lounge Studios.

Nejnovější album skupiny  se dostalo na první příčku hitparád v různých zemích světa včetně Německa, Švýcarska a Švédska. Tato nahrávka byla chválena fanoušky i kritiky od úplného začátku a obsahuje řadu kolosálních singlů jako jsou např. „Great War“, „82nd All The Way“, „The Red Baron“ či „Fields of Verdun“.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...