Skupina SEMBLANT zveřejnila nové video a chystá se do Prahy

Brazilská metalová skupina Semblant právě zveřejnila zbrusu nové video k písni s názvem „The Human Eclipse“. Její říjnové turné nevynechá ani Českou republiku

Brazilská kapela SEMBLANT patří mezi přední metalové kapely ve své zemi. Svědčí o tom i počet zhlédnutí jejich videoklipů na YouTube, který přesahuje hranici 45 milionů. Kapela si zahrála na jednom pódiu s takovými jmény, jako jsou NIGHTWISH, CRADLE OF FILTH, Tarja Turunen nebo MOONSPELL.

Jejich hudbu nelze zcela zaškatulkovat, šestice muzikantů nabízí ve své tvorbě pořádnou dávku symfonického metalu říznutého melodickým death metalem.

Kapela vznikla v roce 2006 a její základ tvoří silné a hutné kytary a dva vokalisté. O čistý ženský vokál se stará zpěvačka Mizuho Lin, zatímco o všestranný zpěv se stará Sergio Mazul, kterému není cizí melodický vokál, ale dokáže také pořádně přitlačit na pilu. Na svém kontě má čtyři studiová alba, přičemž to nejnovější „Vermilion Eclipse“ vyšlo v dubnu 2022.

Semblant budou v říjnu koncertovat po celé Evropě, na programu je jedno vystoupení v České republice. SEMBLANT předvedou svou energickou show 22. října 2023 v pražském Music Clubu Modrá Vopice kam byl koncert přesunut z původně avizovaného klubu Storm, jak sama kapela potvrdila na svém facebookovém profilu.

Speciálními hosty budou groove thrash death metalová kapela z daleké Indie SystemHouse 33, švýcarská rocková kapela Beyond frequencies a portugalská symphonic metalová kapela Secret Chord. Máte se tedy na co těšit!

Vstupenky na predprodej.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...