Pro velký zájem vystoupí SEPULTURA na podzim v Praze dvakrát

SEPULTURA se loučí vyprodaným koncertem v PRAZE! Pro obrovský zájem přidává agentura Pragokoncert další show!

Brazilsko-americká metalová ikona SEPULTURA slaví neuvěřitelné 40. výročí na světové metalové scéně a zároveň oznámila konec své koncertní kariéry! Pro mnohé nečekaná až překvapivá zpráva. SEPULTURA ale neodchází bez řádného, velmi osobního rozloučení!

Pro všechny své fanoušky po celém světě přichystala poslední, masivní a po všech směrech velkolepé turné! Poslední termín turné SEPULTURY – „Celebrating Life Through Death“ – 40 YEARS FAREWELL TOUR pro Evropu se uskuteční právě u nás, v PRAZE v O2 universu, 23. listopadu!

Snad všichni metaloví fanoušci, celé generace fanoušků, vycítili, že tohle loučení je velmi významným mezníkem celé metalové historie, protože SEPULTURA se do ní zapsala výrazným, nesmazatelným písmem, ovlivnila nespočet kapel, formovala celý tento hudební žánr a vytvořila trvalou lásku a návyk k toto muzice v srdcích milionů fanoušků po celém světě! A tak se stalo, že toto poslední show SEPULTURY v PRAZE se za velmi krátký čas zcela VYPRODALA!

Zájem fanoušků je však tak obrovský, že se pořádající agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. po dohodě s kapelou, rozhodla přidat ještě jedno show! SEPULTURA – „Celebrating Life Through Death“ – 40 YEARS FAREWELL TOUR má pro PRAHU, O2 universum další, tentokrát už opravdu poslední termín – 24.11.2024!

I na přidaném koncertě se s legendární SEPULTUROU svými koncerty rozloučí speciální hosté turné, ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová legenda OBITUARY a zajímavá banda JESUS PIECE z Philadelphie.

SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 23.11.2024 – PRAHA, O2 universum – VYPRODÁNO!
SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 24.11.2024 – PRAHA, O2 universum – NOVĚ PŘIDANÝ TERMÍN!

Prodej vstupenek na tento nově přidaný koncert právě odstartoval! Neváhejte a objednávejte zavčasu exkluzivně v sítích Ticketmaster či Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...