Italští SinHeresy představují videoklip k písni „Castaways“

Moderní metalisté SinHeresy zveřejnili videoklip ke skladbě „Castaways“, prvnímu singlu z nového alba Event Horizon, které vyjde 25. srpna u Scarlet Records

SinHeresy překvapují své fanoušky premiérou videoklipu k písni „Castaways“, která je vzrušující ukázkou z jejich očekávaného alba „Event Horizon“, jehož vydání je naplánováno na 25. srpna u Scarlet Records.

Nový materiál SinHeresy ‚Event Horizon‘ ještě více umocňuje jejich jedinečný zvuk složený z energických moderních vibrací, silných riffů, podmanivé atmosféry a podmanivých melodií.

Každá skladba je dokonale propracovaná kolem krystalického vokálu Cecilie Petrini a silného vokálu Stefana Saina, které se čas od času prolínají a střetávají, zatímco rytmická sekce je těžší a dynamičtější a vykazuje náznaky vlivů melodického metalcoru.

Působivá desetipísňová cesta zavede posluchače do neznáma a představuje nekonečné objevování nejniternějších emocí, předností a křehkostí, které někdy skrýváme i sami před sebou.

O SinHeresy:
SinHeresy je jedna z nejznámějších italských moderních metalových kapel, která vznikla v roce 2009 v italském Terstu. Od gotické atmosféry debutového EP „The Spiders and the Butterfly“ (Revalve Records, 2011), přes symfonické krajiny prvního plnohodnotného alba „Paint the World“ (Bakerteam Records, 2013) až po energické rytmy alba „Domino“ (Scarlet Records, 2017), SinHeresy vytvořili jedinečný zvuk složený z výrazných vokálů, jadrných kytarových riffů a bombastických kláves, bez hudebních hranic.

SinHeresy již několikrát absolvovali turné po Evropě a sdíleli pódium se světovými kapelami, jako jsou Dream Theater, Queensryche, Tarja, Lacuna Coil, Lordi a Children of Bodom.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...