Italská pětice SINHERESY představuje nový videoklip

SinHeresy zveřejnili videoklip k písni „The Life You Left Behind“, druhému singlu z nového alba „Event Horizon“, které vyjde u Scarlet Records

Současný metal se symfonickým nádechem – tak by se dala popsat hudba italské pětice SINHERESY. Kapela představuje svůj druhý videoklip k singlu `The Life You Left Behind`, poté co již začátkem měsíce umístila na internet klip k písni `Castaways`. Příslušné album ´Event Horizon´ vyjde 25. srpna.

Album ‚Event Horizon‘, mixoval a masteroval Joost van den Broek (Powerwolf, Epica, Blind Guardian) a ilustroval Gustavo Sazes (Arch Enemy, Kamelot, Ad Infinitum). Nový počin SinHeresy „Event Horizon“ ještě více umocňuje jejich jedinečný zvuk tvořený údernými moderními vibracemi, silnými riffy, podmanivou atmosférou a nezapomenutelnými melodiemi.

Každá skladba je dokonale propracovaná kolem krystalického hlasu Cecilie Petrini a silného vokálu Stefana Saina, které se čas od času prolínají a soupeří, zatímco rytmická sekce je těžší a dynamičtější a vykazuje doteky melodických metalcorových vlivů.

Dechberoucí deseti skladbová jízda vede posluchače na cestu do neznáma a představuje nekonečné objevování nejniternějších emocí, předností a slabostí, které někdy skrýváme i sami před sebou.


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...