Sudová přitažlivost Tří sester naplnila kulturák v Králíkách

Kulturák v Králíkách u Nového Bydžova byl po delší době opět našlápnutý. V rámci šňůry „Sudová přitažlivost Tour 2022“, sem zavítala kultovní kapela Tři sestry v doprovodu skupin Trautenberk a Harlej!

Jak se již stalo dobrým zvykem, Tři sestry vyrazily na podzimní turné, pod názvem SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II 2022 se vydaly obléhat kulturáky a haly hned se třemi po jejich boku se střídajícími spřátelenými soubory!

První dva koncerty v podání Tří sester byly odehrány se spřízněnou skupinou Alkehol, následně převzala štafetový kolík kapela Trautenberk která doprovázela 3S na čtyřech koncertech, poté se dostala ke slovu kapela Harlej která s partičkou kolem Fanánka vystoupila na sedmé zastávce tour.

Osmá, koncertní zastávka turné Tří sester se uskutečnila 26. listopadu v Králíkách u Nového Bydžova a byla mimořádná, jak reflektory nad pódiem, tak tváře fanoušků pod ním zde „sestry“ rozzářily ve spojení s kapelami jak Trautenberk tak i Harlej.

Sbotní mejdan v Králíkách v 17 hodin odstartovala jako předskokan skupina Metanol, po té už ve zcela zaplněném zdejší kulturáku zahájila po půl sedmé večer koncert  kapela Trautenberk která skvěle přítomné fanoušky dle jejich zaznamenaných ohlasů (bohužel z časových důvodů ROCKLIST dorazil až na závěrečný song) osobitě bavila téměř jeden a půl hodiny.

Druhou polovinu večera bavily Králíky ve stejně časově vymezeném setu Tři sestry to už byla naše redakce přítomna a svědkem toho, jak si návštěvníci jejich vystoupení s průřezem jejich plodné tvorby neskutečně užívají. Závěr sobotního, na výsost vydařeného večera patřil skupině Harlej která přišla na řadu v půl jedenácté večer a až do půlnoci jako vždy na maximum bavila stejně jako předchozí kapely, publikum.

Všechny hudební soubory jejichž léty prověřené hity zněly celý večer sálem, nabídly fanouškům skvělý několika hodinový hudební zážitek.

Turné SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II 2022 pokračuje dalšími čtyřmi koncerty a to ve spojení TŘI SESTRY + HARLEJ

01. 12. LIBEREC – KD
03. 12. PŘÍBRAM – SPORTOVNÍ HALA
09. 12. OSTRAVA – TATRAN ARÉNA
10. 12. ZLÍN – DATART ARÉNA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...