Sum 41 představili po čtyřech letech novou píseň

Nový singl přichází v době, kdy kapela plánuje rozpad po posledním albu a turné

Na Grammy nominovaná kapela SUM 41 vydala nový singl „Landmines“ spolu s novým hudebním videem

Sum 41 představili nový singl „Landmines“, první novou píseň kanadské punkové kapely po čtyřech letech. Skladba přichází v době, kdy kapela plánuje po vydání posledního alba a dosud neoznámeném rozlučkovém turné rozpad.

Vydáním singlu Landmines skončilo čekání na novou hudební tvorbu Sum 41. A čekání to bylo skutečně dlouhé, neboť práce na dvojalbu Heaven :x: Hell kapela oznámila již loni na jaře.

Landmines je zástupcem pop-punkové části desky Heaven a návrat ke hudebnímu stylu Sum 41 z přelomu tisíciletí je opravdu slyšet. Pop-punk v takto ryzí podobě jsme měli od Sum 41 možnost slyšet naposledy před více než 15-ti lety na desce Underclass Hero.

Kromě samotného singlu kapela do světa vypustila i videoklip, který se rovněž snaží navodit atmosféru konce devadesátých let minulého století s protagonisty nápadně připomínajícími členy Sum 41, jak v té době vypadali.

Když se ohlédneme za legendární 27letou kariérou kapely, Sum 41 pevně upevnili své místo v rockové historii s více než 15 miliony prodaných desek po celém světě, několika nahrávkami Billboard Charting, nominací na cenu Grammy, 2 Juno Awards (7 nominací), Kerrang! Cena v roce 2002, několik Alternative Press Music Awards a nespočet dalších ocenění.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...