Smutná zpráva, brány festivalu SYMBOLIC se neotevřou ani v roce 2021

Festival SYMBOLIC OPEN AIR neotevřel své brány v roce 2020 a bohužel je díky přetrvávající nejistotě a aktuální situaci neotevře ani v roce 2021

Smutná zpráva dorazila z tábora Old School Death Metalového festivalu SYMBOLIC OPEN AIR. Poté co festivalovou sezónu 2020 pohřbil strach, restrikce a “strašák” jehož jméno se ne jednomu z nás nechce ani vyslovovat, se organizátoři festivalu definitivně rozhodli díky přetrvávající nejistotě a aktuální situaci zrušit i ročník 2021.

„Není v našich silách začít plánovat tak velkou událost na sklonku roku, tedy, ani ne 7 měsíců před jejím startem. Nešlo by to ani v době, kdyby svět “byl v pořádku” a my nemuseli se zatajeným dechem čekat, co se bude dít NÉ za pár měsíců a týdnů, ale doslova a do písmene za pár dní, potažmo hodin“, uvedl David „Dejvy“ Krédl

„Míra nejistoty toho co vlastně bude, nám svázala všechny sny a teď nás nutí reálně přemýšlet spíše nad jinými tématy, jako je zdraví, práce a naše rodiny… Myslím, že každý z Vás ví, co mám na mysli“, dodává Dejvy.

Festival SYMBOLIC který měl letos nově zakotvit v areálu, v obci Topolná s nadupaným line-upem ale jako festival nekončí, jeho organizátoři pomalu spřádají plány na ročník 2022 a jednají s potencionálními headlinery.

V případě, že se situace bude zlepšovat a na jaře příštího roku svitne naděje, tak je tým SYMBOLICu připraven opět uspořádat dvoudenní BACK TO THE SYMBOLIC ve Třech Dvorech u Kolína ve stejné míře, jako letos v létě. Bonusem by měla být účast větších zahraničních headlinerů.

Vstupenky zakoupené v předprodeji na ročník 2020, zůstávají v platnosti na ročník nejbližší, tedy na rok 2022. Pro ty kteří budou chtít  peníze zpět v plné výši bez jakýchkoli storno poplatků, tak se stačí ozvat na e-mail: info@symbolic.cz.

www.symbolic.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X