Na SYMBOLIC FESTu vypukne metalové peklo na zemi

Druhé pokračování je tady! V areálu přírodního koupaliště ve Třech Dvorech u Kolína, se rozezní dunivé tóny druhého ročníku festivalu SYMBOLIC Open Air, který nabídne „4“ dny našlapané muzikou v podání jak českých, tak i zahraničních kapel.

Od středy 4.7. do nedělního brzkého rána 8.7. 2018, se na třídvorském koupališti představí téměř šedesátka kapel, které návštěvníkům naservírují tu nejtvrdší muziku v podobě death, black, thrash metalu a mnoha dalších hudebních stylů, které končí na -core, zkrátka nepřijdou ani fanoušci klasického heavy metalu.

Přestože některá jména kapel většině běžných hudebních fandů nic neřeknou, tak na koupaliště ve Třech Dvorech zamíří první metalová liga. Hlavní hvězdou letošního SYMBOLIC festu, bude thrashová legenda XENTRIX z Velké Británie která se poprvé ve své téměř 30leté historii představí v České republice! Mezi další špičkové headlinery budou patřit jejich krajani, legendární CANCER. 

Ze švédská dorazí death metalová bruska ENTRAILS a jediný exkluzivní koncert přijedou odehrát rumunští borci NECROVILE. Pozvání na SYMBOLIC Open Air přijali interpreti z dalších evropských zemí, svou účast potvrdili také němečtí CASKET a mistři zpěvných refrénů REVEL IN FLESH. Pokud si libujete v netradičním pojetí BLACK METALU s příměsí exotického koření, tak druhý ročník SYMBOLICu obzvláštní třeba turečtí poslové smrti MORIBUND OBLIVION. 

Z řeckého Olympu dorazí „smrtonoši“ WOMB OF MAGGOTS kteří vystřelí do prostoru slušnou várku nihilismu. Mezi další kapely které potvrdili svou účast, patří slovenské úderky Abstract, Gloom, Phantasma, Ramchat nebo Samsara. Nefalšované dusivé, hřmotně brutální metalové peklo na zemi, rozpoutají desítky českých kapel, mezi které budou patřit:

Aggressive Tyrants, Backfist, Bad Victim, Beast Within The Sound, Bratrstvo luny, Cranial Carnage, Crystalepsy, Daerrwin, Deaf & Dumb, Deep Throat, Desire for Sorrow, Dewdrop, Disfigured Corpse, DPK, Elysium, Feeble Minded, Forgotten Silence, Götterdämmerung, Gutalax, Kazisvět, Koloss, Melancholy Pessimism, Mentally Corrupted, Nahum, Narcoleptic, NBF, Neurotic Machinery, Perfecitizen, Pikodeath, Return To Innocence, Rissla, Scars of the Insane, Secret of Darkness, Sectesy, Selfexile, Tortharry.

Brány fesivalu, se otevřou již v sobotu 30. června aby přivítali první návštěvníky pro které bude stejně jako v loňském roce připraven s dobrovolným vstupným, zahřívací večírek – Warm-Up! na kterém zahrají death metalová skupina SECTESY a hard rocková BLUE BUCKS z Kolína, nymburští rockeři ROXOR a na závěr (až do brzkých ranních hodin) legendy cha-cha bigbítu YBCA z Brna.

Letošní ročník SYMBOLIC Open Air nabídne spoustu novinek, těšit se můžete na nové stanové městečko, sprchy, pódium o velikosti 12×10 metrů, postavené přímo na pláži. Stejně jako na prvním ročníku, bude na čepu klasika z hanušovského pivovaru HOLBA, k tomu nadstandardní občerstvení a to vše za velmi příznivé ceny.

Více informací a předprodej vstupenek najdete na webu festivalu SYMBOLIC.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...