Za tři šestky dva vstupy na SYMBOLIC fest, ZDARMA!

Jen pár dní zbývá od vypuknutí třetího ročníku SYMBOLIC festu. V areálu přírodního koupaliště ve Třech Dvorech u Kolína. Na návštěvníky tady kromě pestrého výběru death, black, thrash metalu a mnoha dalších hudebních stylů čeká také spoustu novinek které rozhodně stojí za zmínku.

Všechny gurmány určitě potěší rozšířená nabídka pokrmů, kromě klasiky v podobě skvělých klobás, grilovaných kuřat, čerstvých vegetariánských a veganských jídel, se návštěvníci mohou nově těšit na ŘÍZKÁRNU, dva druhy řízků s letním salátem coby přílohou, bude lákavou nabídkou pro každého.

Co se týče zlatavého moku tak stejně jako v loňském roce, bude na čepu ryzí pivo z hor, pivovar HOLBA. K dispozici budou tentokráte 4 výčepní stanoviště tak že pivko rozhodně bez fronty. Nově letos přibude stánek s kávou, čaji, tvrdým alkoholem a drobnými pochutinami.

Mezi další novinky také patří noční trezor a dva kempy pro karavany a spací dodávky. No a jako bonus si pořadatelé připravili netradiční soutěž o lístky. Návštěvník číslo 666, který projde bránou festivalu, získá dva vstupy buď na letošek nebo, v případě že by měl lístky z předprodeje, napřesrok ZDARMA!

V areálu budete moci zakoupit cokoli od SYMBOLIC / SECTESY, dále pak od NICE TO EAT YOU records, IMMORTAL SOULS records, METAL AGE records, DEFORMATING productions (Polsko) a BIZZARRE LEPROUS productions.

Kapely, které na SYMBOLIC festu 17. – 20.7. 2019 vystoupí a hrací plán, najdete na www.symbolic.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...