Symbolic Open Air 2020 se stěhuje na Moravu, předprodej vstupenek zahájen

Čtyřdenní festival SYMBOLIC Open Air 2020 který se za dobu své existence dostal do popředí zájmu metalových fanoušků, se ze Třech Dvorů u Kolína stěhuje na Moravu

Organizátoři Symbolicu nevyhnutelnou změnu, ke které je vedly limity ale především nejistota pronájmu dosavadního areálu ve Třech Dvorech u Kolína, avizovali záhy po skončení letošního třetího ročníku, po té nastala nejistota existence a hledání nového místa. Výsledkem je areál, který návštěvníkům nabídne ještě něco lepšího, než na co byli dosud ve Třech Dvorech zvyklí.

SYMBOLIC Open Air 2020 nově zakotví v areálu obce Topolná u Uherského Hradiště, na místě nazývaném “Bůrovce” a ve valné většině opět nabídne raritní a jedinečná vystoupení zahraničních a tuzemských kapel. (Z minulých ročníků připomeňme koncerty kapel jako Cancer, Xentrix, poslední set Davea Hunta s Benediction, defacto neaktivních God Macabre, první vystoupení Morta Skuld v Evropě, zda neuchopitelný a kultovních Finů Demilich, atd.).

Na čtvrtém ročníku SYMBOLICu který se uskuteční 1 – 4. 7. 2020 nabídne švédský death metal partička Demonic a Wombbath. Těšit se můžete na Americkou dlouholetou oporu death metalu BRUTALITY. Z tajemných zákoutí Britských ostrovů zavítají Hecate Enthroned a z jižní Ameriky na Moravu dorazí legenda Mystifier, která se letos dožívá kulatých 30 let. To je ale pouze zlomek toho, co bude návštěvníky v obci Topolná čekat.

Pozvání přijali Convulse z finska ale také na Burial Remains s vokalistou Svenem Grossem z Fleshcrawl, Liquid Graveyard u kterých kytaru drtí John Walker (Cancer) a do blan mlátí Nick Barker (Brujeria, Lock Up, ex-Cradle of Filth, ex-Dimmu Borgir). Uvidíte a uslyšíte tady záhrobní Brazilce Incarceration, Mexičany Armada ale i domácí bandy SectesyMelancholy Pessimism nebo Brutally Deceased a spoustu dalších.

Na novém místě potěší návštěvníky kamenné sprchy, záchody, kuchyně, jídelna, bary, vinné sklípky, dvě stanová městečka přímo v areálu, přírodní koupaliště 200 metrů od brány, druhé kryté pódium a samozřejmě zajímavá soupiska kapel tak jako tomu bylo i v předešlých ročnících.

V současné době běží předprodej vstupenek který bude ukončen 14 dní před festivalem. Ten, kdo si přes e-shop do 14. června objedná lístek dostane “vylupovací vstupenkovou kartu”.

Pokud však netoužíte po fyzické vstupence, je zde ještě možnost voucheru, který Vám bude zaslán emailem. Ten si vytisknete a s průkazem totožnosti předložíte u vstupu.

Do 14tého června pořídíte lístky na celé 4 dny za 890 CZK
Cena na místě, za celé 4 dny pak bude 1050 CZK
Lístky POUZE na sobotu pak pořídíte za 750 CZK

E-Shop: shop.symbolic.cz
Pro více info :  www.symbolic.cz
FB Event :  www.facebook.com/events/738394233343590

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X