The Big Deal představili k vydání svého debutu singl „Sensational“

Frontiers Records s nadšením oznamuje brzké vydání debutového alba velmi talentované melodické hardrockové skupiny ze Srbska, THE BIG DEAL

Jejich debutové album „First Bite“ vyjde 13. května 2022. First Bite je absolutní tour de force, předvádějící výjimečný talent jednotlivých členů prostřednictvím 11 nakažlivých, chytlavých a nezapomenutelných skladeb. Skupina před pár dny zveřejnila video k singlu „SENSATIONAL“

The Big Deal se dvěma vynikajícími vokalistkami, Anou Nikolic a Nevenou Brankovic, přináší chytlavý a působivý zvuk, který osloví širokou škálu rockových a metalových fanoušků, od milovníků melodického rocku a hard rock až po fanoušky symfonického a power metalu.

Kapela se poprvé dala dohromady, když se kytarista, skladatel a producent Srdjan Brankovic a jeho manželka Nevena Brankovic, která je akademická pianistka a zpěvačka, setkali se zpěvačkou Anou Nikolic. Ana strávila několik posledních let frontováním v místních kapelách, ale po setkání se Srdjanem a Nevenou začali spolupracovat ve studiu.

Při práci na nových nápadech Srdjana napadlo, jak zajímavé by bylo zahrnout Aniny vokály kromě Nevenyje v jejich nahrávkách. Po dokončení několika nahrávek byli s výsledky nadmíru spokojeni a tak se zrodila některá z jejich prvních dem. Sestavu kapely pak doplnil bubeník Marko Milojevic a na basu skvělá postava italské rockové hudby, producent, klávesista Alessandro Del Vecchio.

Srdjan i Marko jsou členy nejúspěšnější srbské progresivní metalové kapely Alogia. Během své kariéry Srdjan hrál na mnoha festivalech a turné, nahrál a spolupracoval na bezpočtu studiových a živých alb pro některé známé kapely jako Whitesnake, Ian Paice, Apocalyptica, Savatage a další.

Na svých albech „ Expedition Delta “ a „ Alogia “ spolupracoval se jmény jako Tim ‚Ripper‘ Owens , Mark Boals, Erik Norlander , Gary Wehrkamp , ​​Fabio Lione a Hansi Kursch , mimo jiné.

Video k novému singlu „SENSATIONAL“

Podívejte se také na dříve vydaný singl „NEVER SAY NEVER“

Aby se kapela představila světu, v průběhu roku 2021 vydala coververze písní od Europe, Nightwish a ABBA jako předchůdce debutu jejich původní hudby. Na tato videa se můžete podívat na těchto odkazech.

Rock The Night” (Europe cover) https://youtu.be/Z-7MUGZdr3w
Amaranth” (Nightwish cover)  https://youtu.be/awHXfrrQiHE
Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)” (ABBA cover) https://youtu.be/awHXfrrQiHE

Tracklist alba First Bite:

1. Never Say Never
2. I Need You Here Tonight
3. Sensational
4. Top Heaven
5. Wake The Fire
6. In The Dead Of The Night
7. Rebel Lady
8. Power On
9. Bad Times, Good Times
10. Fallen
11. Lady of the Night

1 Komentář
  1. Jozef říká

    Fajn kapela,baby majú vyborné vokály a sú veľmi pekné

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...