The Legends Rock Fest je připraven přivítat návštěvníky 12. ročníku

Festival The Legends Rock Fest, který se uskuteční ve dnech 18 – 20.7. 2024 v Areálu zahrada v Hořicích, je připraven přivítat návštěvníky svého již 12. ročníku!

I letos čeká na fanoušky kteří si tento festival zamilovali pro jeho strhující, a přitom rodinnou atmosféru, pestrý program který nabídne kapely z domácí rock metalové scény. 12. ročník odstartuje čtvrteční warm-up, o který se postarají kapely Hitmakers (původně zařazena do pátečního programu) a partička Jacker’s.

Hlavní páteční a sobotní program doznal několika změn. Z důvodu vážné dopravní nehody frontmana Tomáše Hajíčka (naštěstí vše dobře dopadlo a Tomáš se doma zdárně zotavuje), vypadla z line upu kapela KRUCIPÜSK a po nedávném oznámení Fanyho Michalíka o jeho ukončeném působení v kapele LIMETALL i ta. Přesto všechno, se produkční Janě Hejčové, podařilo zajistit adekvátní náhradu.

V pátečním programu festivalu The Legends Rock Fest se můžete těšit na kapely:

TRAUTENBERK, KOMUNÁL, VISACÍ ZÁMEK, HORKÝŽE SLÍŽE, NIAKARA, DARK GAMBLE a REGEN.

…a sobotní program nabídne:

ARAKAIN (nově doplněno), PANOPTIKO, DOGA, XIII. STOLETÍ (nově doplněno), PROTHEUS, SEVEN (Honza „Kirk“ Běhunek), BASTARD a LOCO LOCO.

Od roku 2021 se dějištěm festivalu stal prostorný a pro tento účel speciálně zbudovaný Areál Zahrada. Každoročně se přitom viditelně zvyšuje jeho komfort a jinak tomu nebude ani letos. Počítat můžete např. s novou sanitární buňkou (WC, sprchy), se sadou nových stolů a lavic, rozšířením počtu míst k sezení na 1000 a řadou dalších zahradních dřevěných prvků viditelných hned po vstupu do areálu.

Vstupenky v předprodeji z pohodlí domova na festivalovém e-shopu: Dárkové sety, vstupenky (thelegendsrockshop.cz) Vstupné na zahajovací čtvrteční večírek bude opět zdarma a ve čtvrtek bude také možnost výměny vstupenky za pásky opravňující ke vstupu na celý program, a zajistit si tak páteční příchod bez čekání.

Mapa Areálu zahrada a novinky v něm!

POZOR! Ti kteří už se nemůžou Areálu zahrada dočkat tak v pátek 7. 6. 2024, tady v rámci 3. ročníku Dřevosochání Hořice, vystoupí legendární kapela Odyssea. Více než zábavnými předkapelami jí budou kapely Furt Fajn a ReGen. Více informací najdete na https://www.facebook.com/drevosochanihorice

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...