The Rasmus vydali energický singl „RISE“ a 15. října vystoupí v Praze!

The Rasmus vydali energický singl „RISE“, připravují nové album a v říjnu vystoupí v Praze! Během léta si zahrají i v Řecku po boku Alice Coopera a podpoří celosvětovou kampaň v Pantheonu.

Skupina THE RASMUS se po vystoupení, kterým reprezentovala Finsko ve velkém finále soutěže Eurovize, vrací s novým singlem „Rise“. Skladba, kterou napsal a produkoval Desmond Child, je energickou rockovou skladbou s orchestrálními prvky a je zároveň jednou z „nejnadupanějších“ písní kapely za dlouhou dobu.

„Rise je o boji s depresí. Covid byl poslední kapkou pro mnoho lidí, kteří mají problémy s duševním zdravím, včetně mě. V klipu tanečníci představují zlé síly a snaží se nás stáhnout pod zem. Přesto má píseň pozitivní poselství, nevzdávat to bez ohledu na to, jak těžce s vámi život zachází,“ říká zpěvák Lauri Ylönen.

Nové album THE RASMUS, které se rovněž bude jmenovat Rise, vyjde 23. září u Playground Music. Album produkovali Desmond Child a Joshua a bude obsahovat skladby s bývalým kytaristou Paulim Rantasalmim a také nahrávky s novou kytaristkou Emilií „Emppu“ Suhonen. Kompletní seznam skladeb ještě nebyl zveřejněn, ale již si můžete prohlédnout působivý obal, který vytvořil Henrik Walse a fotografie na něj pořídil Venla Shalin.

Album Rise bude k dispozici jak v digitální podobě, tak na CD a LP a vyjde i ve speciálním limitovaném a podepsaném boxu s CD/LP, odznakem s logem a artbookem.

Skupina Rasmus vystoupí 27. června v Odeonu Herodes Atticus v Řecku na speciálním benefičním koncertu „Desmond Child Rocks The Parthenon“ po boku Alice Coopera, Bonnie Tyler a samotného Desmonda Childa. V létě se Rasmus představí na řadě finských festivalů a na přelomu října a listopadu vyrazí na turné po EU a Velké Británii. V Praze soubor vystoupí 15. října ve Foru Karlín.

Předprodej na pražský koncert zde: https://www.livenation.cz/show/1332290/the-rasmus/prague/2022-10-15/cz

THE RASMUS:
Lauri Ylönen – zpěv
Eero Heinonen – baskytara
Emppu Suhonen – kytara
Aki Hakala – bicí

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...