The Treatment představují druhý singl z nového alba

The Treatment představují nový singl „When Thunder And Lightning Strikes“ z nového alba „Wake Up The Neighbourhood“

The Treatment, typická rocková kapela ze srdce Cambridge ve Velké Británii, hrdě představuje své šesté studiové album „Wake Up The Neighbourhood“. Toto album, které vyjde 10. května, představuje nový vrchol ve slavné kariéře kapely.

Nový video singl „When Thunder And Lightning Strikes“ nabízí lákavý pohled na elektrizující energii a nesmlouvavého rock’n’rollového ducha, který definuje album.

„Chtěli jsme vytvořit album, které vzdává hold zlaté éře rock’n’rollu a zároveň do něj vnáší náš vlastní moderní nádech,“ říká kapela. „S ‚Wake Up The Neighbourhood‘ jsme se posunuli do nových výšin a vytvořili album, na které jsme opravdu hrdí.“

Podívejte se na video níže:

Od svého založení v roce 2008 The Treatment neustále předvádějí vysokooktanová vystoupení a nakažlivé písničkářství, které je odlišuje od ostatních. Wake Up The Neighbourhood je důkazem jejich hudebního vývoje a předvádí jejich neúnavný drive a vášeň pro rockovou hudbu.

S vlivy sahajícími od nadčasových melodií Def Leppard až po syrovou energii AC/DC a Thin Lizzy je Wake Up The Neighbourhood mistrovskou lekcí klasického rockového revivalismu. Od sžíravých rockových hymen až po duši rozechvívající balady, nabízí album rozmanitou škálu stylů, které uchvátí publikum po celém světě.

The Treatment

Podívejte se také na v nedávné době vydanou skladbu z výše jmenovaného nového alba „Let’s Wake Up This Town“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...