Udo Dirkschneider bude hlavní hvězdou FRIENDS FESTu 2022

V Pardubicích se 13. srpna 2022 uskuteční další ročník festivalu FRIENDS FEST. Hlavní hvězdou bude Udo Dirkschneider!

I letos se tradičně na dostihovém závodišti v Pardubicích uskuteční multižánrový zážitkový open-air festival Friends Fest který vznikl z aktivity firem, sdružení a jednotlivců, kteří mají pozitivní vztah k Americe a věnují se dlouhodobě obchodním či kulturním aktivitám spojeným s USA.

Těšit se můžete na přehlídku automobilů Ford od A do Z. Značka Ford Motor Company, která je často nazývaná pouze zkratkou „Ford“ je nedílnou součástí Friends Festu. Během dvou přehlídek vám ukážeme historické modely i současnou produktovou řadu. Představíme vám jak legendární Ford Mustang a jeho vývoj v čase tak i ostatní modely, které znáte ze starých amerických filmů.

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli.

Vyvrcholením sobotního programu bude vystoupení Udo Dirkschneidera se svojí skupinou U. D. O. který na Friends Festu krom jiného představí své aktuální album nesoucí název Game Ověř. Další kdo v hudebním programu vystoupí je významným muzikant střední generace českého bigbítu a autor mnoha dnes již klasických hitů David Koller který se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie.

Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pro děti bude připraven velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi.

Cena do 12. 8. 2022 je 300 Kč.
Vstupné na místě (13. 8. 2022) bude 400 Kč.

Aktuální program a festivalové podmínky najdete na www.friendsfest.cz

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X