V kapele Forrest Jump nezůstal kámen na kameni

Skupina Forrest Jump která si od svého vzniku prošla nejednou krizí, se ocitla na okraji existenční propasti, otázky jejího dalšího fungování byly ale záhy ku radosti všech fanoušků vyřešeny

Poté co se letos v lednu kapela po jedenácti letech v přátelském duchu rozloučila s dlouholetým členem a jednou z hlavních postav při tvorbě hudby Forrest Jump, baskytaristou Markem Loučkou který odešel do skupiny Arakain, byl o měsíc později fanouškům oznámen odchod zbytku kapely FJ.

Oznámení o odchodu z kapely Forrest Jump na facebookové stránce dnes již bývalého managera FJ Martina Koči:

Z důvodu dlouhodobé nespokojenosti ohledně fungování kapely a jejího budoucího směřování jsme se společně s Ladislav Jandrt, Nikolas Cejnek a Miroslav Dvořák rozhodli odejít a tedy nadále nepokračovat v jejím působení. To nejdůležitější však je, že společně pokračujeme dál. Aktuálně pracujeme na novém projektu Jacker’s a tvorbě hudebního materiálu, o kterém Vás budeme na tomto profilu průběžně informovat. A samozřejmě můžete sledovat také naše soukromé profily.

Děkujeme za pochopení a věříme ve Vaši podporu.
My jedeme dál…

Konec oznámil i Kira Mosa který ale s muzikou skončil úplně a to především z rodinných důvodů.

Vyjádření k odchodu od Pepy Michálka:

Já si osobně myslím, že lidé kteří spolu být chtějí, by spolu být měli a lidé kteří spolu být nechtějí, by spolu být prostě neměli jenom že věci jsou přesně tak jak mají být.

Po takovéto nemilé situaci která v minulosti postihla ne jednu kapelu, by se dalo v tom lepším případě očekávat přerušení činnosti hudební tělesa na neurčito, v tom horším pak jeho konec ale pád do existenční propasti se v případě FJ nekonal a její zakládající člen, frontman Pepa Michálek záhy oznámil novou sestavu.

Letošní festivalová sezona již v novém kabátě

Za bicí soupravu se nově usadí Josef Cigánek který již měl v minulosti s Forrest Jump co dočinění. Profesionální bubeník spolupracoval se jmény jako TITANIC, Miloš Dodo Doležal, KRUCIPÜSK, GRIZZLY, Aleš Brichta, WALDA GANG, PIGSTY, MELANCHOLY PESSIMISM.

Post baskytaristy bude ve Forrest Jump zastávat Jakub Ticháček kterého si můžete vybavit z působení v SOUNDER a jeho hlas bylo možné pravidelně slýchávat v rámci pořadu Blacklist Kuby Ticháčka na kultovním RockMaxu a novým kytarovým sekerníkem se stává pedagog, skladatel a mistr riffů Michal Stochleba.

Kruh v kapele která se zformovala v roce 2001 v Němčanech u Bučovic a která si v posledních letech vydobyla přední místa na tuzemských podiích velkých festivalů uzavírá a křičet do mikrofonu bude kdo jiný než osoba nejpovolanější, frontman ale také manažer uvedeného seskupení Pepa Michálek.

ROCKLIST přeje kapele FORREST JUMP v nové sestavě skvělý start, mnoho hudebních nápadů a úspěchů!!!

FOTO CREDIT Petr Bryk

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X