V klubu Dance Hall se opět rozezněla rock metalová muzika

Po téměř dvouměsíční přestávce se do klubu Dance Hall v Opolanech u Poděbrad, vrátila rock metalová muzika, o skvělou hudební nálož se postaraly kapely Hlahol, Limetall a českobudějovický Seven

V pátek 17. února se v klubu Dance Hall uskutečnila další, s dostatečným předstihem avizovaná koncertních série na kterou pořadatelé navázali po bezmála dvou měsíční přestávce, bohužel byla poznamenaná relativně nízkou návštěvností, což bylo nemilé hlavně pro pořadatele přesto se zde vytvořila skvělá atmosféra.

Koncert začal krátce po osmé a jako první vystoupila legendární kapela, ze které vzešla většina muzikantů skupiny KABÁT a MOTORBAND. Se svou nákloností k AC/DC a MOTÖRHEAD, se svého setu chopil teplický HLAHOL a s nadšením ho odehrál jako před vyprodanou O2 arénou. Kapela která se v tomto kraji objevuje zřídka,  zde byla vítaným oživením rockové scény.

Po krátké přípravě podia vešla na scénu moravská skupina LIMETALL. V podání zpěváka Fanyho Michalíka zazněly známé songy jako „Parní stroj, Ruská ruleta, Svět je kosočtverec“… až ke vzpomínkovým hitům na Standu Hranického, jejich set uzavírala za výrazné podpory přítomných skvělá skladba „May Day“.

Závěr večera patřil českobudějovické skupině SEVEN jejíž playlist byl opřený hlavně o věci z jejich nového alba RNR. Partička okolo kytaristy Honzy Kirka Běhunka s Jirkou Kombercem za mikrofonem přinesla do Opolan pro všechny zúčastněné stejně jako dvě předchozí kapely skvělý hudební zážitek.

Všechny tři skupiny byly připomínkou toho, že na české rockové scéně máme kvalitní hudební tělesa kterým to skvěle šlape. Navzdory tomu že tato páteční rock metalová párty v  klubu Dance Hall působila co se návštěvnosti týče chudě, tak její účastníci si všechny tři formace užili i z vyřídlých řad. Ti co zůstali sedět doma u televize mohou pouze litovat, že do Opolan nedorazili, protože to byla skvělá rock-metalová nálož.

Doufejme a přejme pořadatelům kteří se pro příznivce rockové muziky snaží dělat maximum, že zaujme informace o další akci která je v klubu Dance Hall naplánovaná na 25.února 2023 a fanoušci se nechají zlákat na kapely Aleš Brichta Projekt, #Černá a Jackers. Vstupenky v předprodeji na QRTICKET

FOTOGALERIE ZDE

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...